.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | ComPact NSX100...250 ComPact NSX400...630 ComPact NS630b...1600 ComPact NS1600b...3200 |
|---|---|
| Ürün Grubu | IFE |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Arayüz modülü |
| Seri Uyumluluğu | Masterpact MasterPact MTZ Masterpact Masterpact NT Masterpact Masterpact NW Compact Compact NSX Compact ComPact NS630b...1600 Compact ComPact NS1600b...3200 PowerPact PowerPact J PowerPact PowerPact L PowerPact PowerPact H PowerPact PowerPact P PowerPact PowerPact R |
| Haberleşme Ağ Tipi | Ethernet, Modbus TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, NTP, SNMP10, 100 Mbit/sn üzerinde 2 portlu RJ45 Universal Logic Plug üzerinde 2 portlu RJ45 |
|---|---|
| Web Sunucusu | Yerleşik HTTP sunucu |
| Montaj Tipi | Klipsle |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı |
| Kontrol Tipi | Yazılımla |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC - 20...10 % |
| Maksimum Besleme Akımı | 3 A |
| Akım Tüketimi | 120 mA |
| Bağlantılar - Terminaller | RJ45 konnektör |
| Ürün Sertifikaları | GOST cULus FCC CE |
| Standartlar | UL 60950 UL 508 IEC 60947-6-2 IEC 60950 |
| Yükseklik | 105 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 71 mm |
| Ürün Ağırlığı | 182,5 g |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Yedek parça için Compact NS630b...1600 Yedek parça için Compact NS1600b...3200 |
| Ip Koruma Derecesi | Konnektörler: IP2X Diğer parçalar: IP3x Ön panel: IP4X |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…85 % |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Alev Geciktirici | V0 'e uygunUL 94 V0 'e uygunIEC 60947-1 V0 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Darbe Dayanımı | 1000 m/s² |
| Titreşim Frekansı | 5…8,4 Hz |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,1 cm x 7,2 cm x 10,5 cm, 188,0 g |
|---|---|
| Package 2 | P06, 192 Adet, 60,0 cm x 80,0 cm x 70,0 cm, 61,786 kg |
| Package 3 | S03, 24 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 6,723 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..