.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | G/Ç |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | G/Ç modülü |
| Seri Uyumluluğu | Masterpact MasterPact MTZ Masterpact Masterpact NT Masterpact Masterpact NW Compact Compact NSX Compact ComPact NS630b...1600 Compact ComPact NS1600b...3200 PowerPact PowerPact J PowerPact PowerPact L PowerPact PowerPact H PowerPact PowerPact P PowerPact PowerPact R |
| Ürün Adı | Enerlin'X IO |
| Haberleşme Ağ Tipi | Universal Logic Plug üzerinde 2 RJ45 konnektör |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC - 20...10 % |
| Akım Tüketimi | 165 mA |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi conforming to EN/IEC 61000-4-2 Yayılmalı alanlara bağışıklık 10 V/m conforming to EN/IEC 61000-4-3 Kesinti bağışıklık testi conforming to EN/IEC 61000-4-5 |
| Girişlerin Sayısı | 6 dijital 1 analog |
| Giriş Tipi | Dijital -de durum 1: 19,8…25,2 V - DC - 6,1…8,8 mA Dijital -de durum 0: 0…19,8 V - DC - 0 mA |
| Çıkışların Sayısı | 3 dijital |
| Çıkış Tipi | Dijital: 250 V - AC - 5 A |
| Kablo Uzunluğu | 10 m |
| Montaj Tipi | Klipsle |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı |
| Kontrol Tipi | Yazılımla |
| Zaman Gecikmesi | 0...20 s |
| Titreşim Frekansı | 5…8,4 Hz |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminal bloğu |
| Ürün Sertifikaları | FCC GOST CE cULus |
| Standartlar | IEC 60947-6-2 UL 60950 IEC 60950 UL 508 |
| Derinlik | 70,6 mm |
| Yükseklik | 116 mm |
| Genişlik | 71,7 mm |
| Ürün Ağırlığı | 229,5 g |
| Bağıl Nem | 5…85 % |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP2X konnektörler: IP4X ön panel: IP3x diğer parçalar: |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Alev Geciktirici | V0 'e uygunUL |
| Darbe Dayanımı | 1000 m/s² |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,000 cm x 9,000 cm x 12,500 cm, 270,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,210 kg |
| Package 3 | P06, 192 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 63,628 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..