.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | FuPacT |
|---|---|
| Ürün Adı | Fupact ISFT |
| Ürün Grubu | ISFT160 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sigortalı yük ayırıcı |
| Cihaz Uygulaması | Ekipman koruma, izleme ve kontrol Dağıtım |
| Sinyalizasyon Fonksiyonu | Ayrı sigorta monitörü |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Sigorta Taşıyıcılarının Sayısı | 3 |
| Sigorta Tipi | DIN |
| Sigorta Boyutu | NH00 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-3 |
| Görünür Kesme | Evet |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 160 A 40 °C ) sigorta başına güç dağılımı: 12 W |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 160 A -de 40 °C, sigorta basina güç dagilimi: 12 W |
| Kutup Başına Maksimum Güç Yayılımı | 15 W |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 440 V DC 800 V AC 50/60 Hz AC-20 800 V DC DC-20 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 1000 V AC 50/60 Hz 1000 V DC |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | AC-21B: 160 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-21B: 160 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-21B: 160 A at 440/480 V AC 50/60 Hz AC-21B: 160 A at 500 V AC 50/60 Hz AC-21B: 160 A at 660/690 V AC 50/60 Hz AC-22B: 160 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-22B: 160 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-22B: 160 A at 440/480 V AC 50/60 Hz AC-22B: 160 A at 500 V AC 50/60 Hz DC-21B: 160 A at 220 V DC (3 seri kutup) DC-21B: 125 A at 440 V DC (3 seri kutup) DC-22B: 160 A at 220 V DC (3 seri kutup) |
| [iq] Breaking Capacity With Fuses (Ka Rms) | 80 kA -de 415 V (AC) 80 kA -de 500 V (AC) 25 kA -de 690 V (AC) |
|---|---|
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 5 kA için 1 s |
| [icm] Rated Short-Circuit Making Capacity | 7,65 kA -de 690 V |
| Nominal Görev | Kesintisiz |
| Kontrol Tipi | Sigorta taşıyıcı kolu |
| Kilitleme Temini | Kurşun mühür |
| Montaj Konumu | Dikey Yatay |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yan yana |
| Kontak İşlemi | Tek mola |
| Mekanik Dayanıklılık | 1600 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-21B: 200 cycles 690 V AC 50/60 Hz AC-22B: 200 cycles 500 V AC 50/60 Hz AC-23B: 200 cycles 415 V AC 50/60 Hz |
| Bağlantılar - Terminaller | Kablo konnektörleri 2,5…95 mm² |
| Sıkma Torku | 12 N.m için terminal |
| Genişlik | 106 mm |
| Yükseklik | 206 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,6 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-3 |
| Ürün Sertifikaları | CE CCC EAC |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II ön yüz |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP3x ön yüz: conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 'e uygunEN 50102 |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 15,400 cm x 12,300 cm x 24,700 cm, 909,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 10 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 9,880 kg |
| Package 3 | P12, 120 Adet, 105,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 123,080 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..