.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | FuPacT |
|---|---|
| Ürün Adı | FuPacT GS |
| Ürün Grubu | GSC125 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yük ayırıcı sigortası |
| Cihaz Uygulaması | Ekipman koruma, izleme ve kontrol Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Sigorta Taşıyıcılarının Sayısı | 3 |
| Sigorta Tipi | NFC |
| Sigorta Boyutu | 22 x 58 mm |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-3 |
| Görünür Kesme | Yok |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 125 A 35 °C ) sigorta başına güç dağılımı: 10,4 W |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 125 A -de 35 °C, sigorta basina güç dagilimi: 10,4 W |
| Kutup Başına Maksimum Güç Yayılımı | 8,6 W |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 800 V AC 50/60 Hz AC-20 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 800 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | AC-22A: 125 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-23A: 125 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-22B: 125 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-23B: 125 A at 220/240 V AC 50/60 Hz AC-22A: 125 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-23A: 125 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-22B: 125 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-23B: 125 A at 380/415 V AC 50/60 Hz AC-22A: 125 A at 660/690 V AC 50/60 Hz AC-23A: 100 A at 660/690 V AC 50/60 Hz AC-22B: 125 A at 660/690 V AC 50/60 Hz AC-23B: 100 A at 660/690 V AC 50/60 Hz |
| [iq] Breaking Capacity With Fuses (Ka Rms) | 80 kA -de 415 V (AC) 100 kA -de 690 V (AC) |
|---|---|
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 70 kW -de 380/400 V 110 kW -de 660/690 V |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 3 NA |
| Çalışma Kolunun Tipi | Doğrudan ön cephe Harici ön cephe Harici sağ taraf |
| Kilitleme Temini | 3 kilit |
| Montaj Konumu | Dikey |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-22A: 1000 cycles 415 V AC 50/60 Hz AC-23A: 1000 cycles 415 V AC 50/60 Hz AC-22A: 1000 cycles 690 V AC 50/60 Hz AC-23A: 1000 cycles 690 V AC 50/60 Hz |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: çıplak kablo konnektörleri 20 mm² Güç devresi: pabuç-halka terminalleri 35…95 mm² |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 12 N.m |
| Genişlik | 148 mm |
| Yükseklik | 162 mm |
| Derinlik | 116 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,5 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-3 |
| Ürün Sertifikaları | CE CCC EAC |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II ön yüz |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminal kapağı ile) |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 'e uygunEN 50102 |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Flame Resistance | 850 °C sigorta kapağı 'e uygunIEC 60695-2-1 960 °C gövde 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 15,5 cm x 17 cm x 21,1 cm, 1,866 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 19 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 45,5 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..