.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | EasyLogic DM6X00H RS |
| Ürün Grubu | DM6200H |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | VAF PF ölçüm cihazı |
| Cihaz Uygulaması | Uzaktan gözlemleme |
|---|---|
| Ölçümün Tipi | Akım Gerilim Frekans RPM |
| Ölçüm Tipi | Dengesizlik akımı Dönüş hızı Ortalama akım Iavg Ortalama voltaj Vavg Dengesiz voltaj Faz akımları Frekans Hesaplanan nötr akım Gerilim U21, U32, U13, V1, V2, V3 |
| Sayaç Fonksiyonları | AÇIK saat sayımı Güç kesintisi |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 48...277 V AC 45...65 Hz 48...277 V DC |
| Şebeke Frekansı | 60 Hz 50 Hz |
| [in] Nominal Akım | 1 A 5 A |
| Type Of Network | 3P + N 3P 1P + N 2P + N 2P |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 4 VA -de 240 V faz ve nötr arasında |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 2 W -de 240 V |
| Ekran Tipi | 8 segment LED |
| Ekran Rengi | Kırmızı |
| Mesaj Ekranı Kapasitesi | 4 karakterden oluşan 3 alan |
| Ekran Basamakları | 12 basamak(lar) - 14,2 mm |
| Veri Iletişimi | Anlık ve ortalama değerler Devir hızı Tüm sayaçlar Ölçüm değerlerinin okunması |
| Ayarların Kurcalamaya Dayanıklılığı | Erişim kodu ile korunur |
| Örnekleme Hızı | 32 örnek/döngü |
| Ölçüm Akımı | 5…6000 mA |
| Signal | Akım 0,005...10 A (impedance 0.3 MOhm)6 x |
| Ölçüm Gerilimi | 46…277 V AC 50...60 Hz faz ve nötr arasında 80…480 V AC 50...60 Hz fazlar arasında 277…999000 V AC 50...60 Hz harici VT ile |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45…65 Hz |
| Girişlerin Sayısı | 2 |
| Ölçüm Doğruluğu | Frekans +/- %0,05 Güç faktörü +/- 0.01 Akım +/- 1 % Gerilim +/- 1 % |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 1 |
| Demand Intervals | 1 s |
| Yerel Sinyalleme | Yeşil LED: etkinlik Kırmızı LED: çıkış sinyali 1...9999000 pulse/ k_h (kWh, kVAh, kVARh) |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus -de 4800 bps, 9600 bps, 19200 bps, 38,4 Kbps çift/tek veya hiçbiri - 2 telli, yalıtım 2500 V |
| Haberleşme Port Desteği | Vidalı terminal bloğu: RS485 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Alev Geciktirici | V-0 'e uygunUL 94 |
| Montaj Tipi | Sıva altı monte |
| Montaj Desteği | Gövde |
| Kurulum Kategorisi | III |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III 480 V |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf II |
| Bağlantılar - Terminaller | Akım devresi: vida kelepçesi terminalleri (alt) 2,08…3,31 mm² kablo(lar) Gerilim devresi: vida kelepçesi terminalleri (üst) 0,82…3,31 mm² kablo(lar) Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri (üst) 0,82…3,31 mm² kablo(lar) Haberleşme: vida kelepçesi terminalleri (alt) 0,33…3,31 mm² kablo(lar) |
| Sıkma Torku | Akım devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 screwdriver Gerilim devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 screwdriver Kontrol devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 screwdriver Haberleşme: 0,5…0,6 N.m Philips no 1 screwdriver |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Akım devresi: 3,68 mm Gerilim devresi: 7 mm Kontrol devresi: 7 mm Haberleşme: 7 mm |
| Standartlar | IEC 61010-1:ed. 3 UL 61010-1:ed. 3 |
| Ürün Sertifikaları | CE conforming to IEC 61010-1 CULus conforming to UL 61010-1 CULus conforming to CSA C22.2 No 61010-1 C-Tick |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | Dış : 13 mm Panel : 49 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Ürün Ağırlığı | 300 g |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri conforming to IEC 61000-4-6 Güç frekansındaki manyetik alan conforming to IEC 61000-4-8 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 Emisyon testleri conforming to FCC Kısım 15 Sınıf A Emisyon testleri conforming to FCC part 15 Subpart C Emisyon testleri conforming to FCC part 15 Subpart E |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Ip Koruma Derecesi | IP51 ön: conforming to IEC 60529 IP30 gövde: conforming to IEC 60529 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| Hizmet Ömrü | 7 yr |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,600 cm x 8,700 cm x 10,200 cm, 347,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 18 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,871 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..