.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | EasyLogic PM2100 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güç ölçer |
| Ürün Grubu | PM2110 |
| Cihaz Uygulaması | Güç izleme Alt faturalandırma |
|---|---|
| Güç Kalitesi Analizi | toplam harmonik bozulma |
| Ölçümün Tipi | Toplam akım harmonik bozulması THD (I) faz başına Toplam gerilim harmonik bozulması THD (U) faz başına Görünen enerji toplam Aktif ve reaktif enerji toplam Görünen güç toplam Aktif ve reaktif güç toplam Akım average Gerilim average Frekans average Güç faktörü average |
| Ölçüm Tipi | Pik demand gücü PM, QM, SM Görünen güç S, S1, S2, S3 Akım I, I1, I2, I3 Reaktif güç Q, Q1, Q2, Q3 Hesaplanan nötr akım Gerilim U, U21, U32, U13, V, V1, V2, V3 Tepe ortalama akımları Dengesizlik akımı Talep gücü P, Q, S Etkin güç P, P1, P2, P3 Aktif, reaktif, görünen enerji (imzalı, dört kadranlı) |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 62053-21 Sınıf 1 reaktif enerji 'e uygunIEC 62053-24 |
| Ölçüm Doğruluğu | Görünen güç +/- 1 % Aktif enerji +/- 1 % Reaktif enerji +/- 1 % Etkin güç +/- 1 % Gerilim +/- %0,5 Güç faktörü +/- 0.01 Akım +/- %0,5 Frekans +/- %0,05 |
| Ölçüm Akımı | 5…6000 mA |
| Ölçüm Gerilimi | 35…480 V AC 50/60 Hz fazlar arasında 20…277 V AC 50/60 Hz faz ve nötr arasında 480…999000 V AC 50/60 Hz harici VT ile |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45…65 Hz |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 44...277 V AC 45...65 Hz +/- 10 % 44...277 V DC +/- 10 % |
| Şebeke Frekansı | 60 Hz 50 Hz |
| Yerel Sinyalleme | 100 ms 120 V AC tipik 400 ms 230 V AC tipik 50 ms 125 V DC tipik |
| [in] Nominal Akım | 5 A 1 A |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 6 VA -de 277 V AC |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 3,3 W (güç hatları (AC)) 2 W -de 277 V (güç hatları (DC)) |
| Input Impedance | Akım (impedance 5 MOhm) |
| Ayarların Kurcalamaya Dayanıklılığı | Erişim kodu ile korunur |
| Ekran Tipi | 7 segment LED |
| Ekran Rengi | Kırmızı |
| Mesaj Ekranı Kapasitesi | 4 karakterden oluşan 3 alan |
| Ekran Basamakları | 12 basamak(lar) - 14,2 mm |
| Demand Intervals | 1 ila 60 dak arasında yapılandırılabilir |
| Görüntülenen Bilgiler | Demand current (past value) Demand current (present value) Demand power (past value) Demand power (present value) Gerilim Akım Frekans Enerji tüketimi Harmonik bozulma Power factor Etkin güç Görünen güç Reaktif güç Unbalanced in % |
| Kontrol Tipi | 3 x düğme |
| Yerel Sinyalleme | Kırmızı LED: çıkış sinyali 1...9999000 pulse/ k_h (kWh, kVAh, kVARh) Yeşil LED: modül çalışıyor (RUN) |
| Girişlerin Sayısı | 0 |
| Çıkışların Sayısı | 1 darbe |
| Pop Parameter | 20 ms (5...40 V DC, 20 mA 1...9999000 pulse/ k_h (kWh, kVAh, kVARh) |
| Darbe Süresi | 20 ms |
| Haberleşme Port Protokolü | POP |
| Örnekleme Hızı | Döngü başına 64 örnek |
| Siber Güvenlik | İletişim bağlantı noktalarını etkinleştirme/devre dışı bırakma |
| Haberleşme Hizmeti | Uzaktan izleme |
| Ürün Sertifikaları | CE conforming to IEC 61010-1 CULus conforming to UL 61010-1 CULus conforming to CSA C22.2 No 61010-1 RCM EAC C-Tick |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Konumu | Dikey |
| Montaj Desteği | Gövde |
| Sağlanan Ekipman | 1 x Montaj Kılavuzu |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III 480 V Category II 480…600 V |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Çift yalıtım Sınıf II |
| Alev Geciktirici | V-0 'e uygunUL 94 |
| Bağlantılar - Terminaller | Current transformer: vidalı bağlantı (alt) 6 Gerilim girişleri: vidalı bağlantı (üst) 4 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | Toplam : 76,09 mm Yerleşik : 61,64 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Ürün Ağırlığı | 300 g |
| Uyumluluk Kodu | PM2110 |
| Hizmet Ömrü | 7 yr |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP54 ön: conforming to IEC 60529 IP30 gövde: conforming to IEC 60529 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri conforming to IEC 61000-4-6 Güç frekansındaki manyetik alan conforming to IEC 61000-4-8 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 Emisyon testleri conforming to FCC Kısım 15 Sınıf A |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 12,000 cm x 9,000 cm x 12,400 cm, 402,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 18 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,841 kg |
| Package 3 | P06, 144 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 71,228 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..