.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyLogic |
|---|---|
| Ürün Grubu | PM2K1AIAO |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | G/Ç modülü |
| Cihaz Uygulaması | Opsiyonel uzatma modülü |
| Seri Uyumluluğu | EasyLogic EasyLogic PM2100 PM2130 EasyLogic EasyLogic PM2200 PM2230 |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 2500 V |
|---|---|
| Çıkışların Sayısı | 1 analog, 4...20 mA |
| Çıkış Gerilimi | 12 V AC |
| Analog Giriş Tipi | Analog giriş (impedance <= 300 Ohm) |
| Girişlerin Sayısı | 1 analog 4...20 mA |
| Giriş Gerilimi | 12...30 V AC |
| Analog Çıkış Tipi | Analog çıkış, empedans <600 Ohm |
| Genişlik | 90,5 mm |
| Derinlik | 14,6 mm |
| Yükseklik | 53 mm |
| Ürün Ağırlığı | 50 g |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…60 °C |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,3 cm x 3,05 cm x 9,05 cm, 47,3 g |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..