.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | PowerLogic PM3000 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güç ölçer |
| Ürün Grubu | PM3250 |
| Pazar Segmenti | Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Veri merkezi maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Sağlık maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Sanayi maliyet yönetimi: faturalama: alt besleyici Binalar küçük ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar orta ölçekli bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar büyük bina maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Binalar çok tesisli maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Veri merkezi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Sağlık maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici Sanayi maliyet yönetimi: maliyet bölüşümü: alt besleyici |
| Güç Kalitesi Analizi | 15. harmoniğe kadar |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Çoklu tarife Güç izleme Alt faturalandırma |
| Ölçümün Tipi | Aktif ve reaktif güç Görünen güç Akım Gerilim Enerji Güç faktörü Frekans Toplam akım harmonik bozulması THD (I) Toplam gerilim harmonik bozulması THD (U) |
| Supply Voltage | 100...277 V AC 45...65 Hz 173...480 V AC 45...65 Hz 100...300 V DC |
| Şebeke Frekansı | 60 Hz 50 Hz |
| [in] Nominal Akım | 5 A 1 A |
| Type Of Network | 1P + N 3P 3P + N |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 5 VA |
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 128 x 96 piksel |
| Örnekleme Hızı | 32 örnek/döngü |
| Ölçüm Akımı | 0,02…1,2 A 0,05…6 A |
| Analog Giriş Tipi | Akım 0...5 A Akım 0...1 A |
| Ölçüm Gerilimi | 50…330 V AC 45...65 Hz doğrudan 50…330 V AC 45...65 Hz fazdan nötre 80…570 V AC 45...65 Hz doğrudan 80…570 V AC 45...65 Hz faz-faz 570…999000 V AC 45...65 Hz harici VT ile |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45…65 Hz |
| Girişlerin Sayısı | 0 |
| Ölçüm Doğruluğu | Akım % 0,3 0,5...6 A Akım % 0,5 0,1...1,2 A Gerilim % 0,3 50...330 V Gerilim % 0,3 80...570 V |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5S aktif enerji 'e uygunIEC 62053-22 Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 62053-21 Sınıf 2 reaktif enerji 'e uygunIEC 62053-23 Sınıf C aktif enerji 'e uygunEN 50470-3 |
| Çıkışların Sayısı | 0 |
| Görüntülenen Bilgiler | Tarife (4) |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus -de 9,6...38,4 kbauds |
| Haberleşme Port Desteği | RS485 |
| Veri Kaydı | Saat damgası Anlık değerlerin minimumu/maksimumu 5 alarm |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Standartlar | BS EN 61557-12 IEC 61557-12 EN 61557-12 BS EN 61326-1 IEC 61326-1 TR 61326-1 BS EN 62052-11 IEC 62052-11 TR 62052-11 BS EN 62053-21 IEC 62053-21 TR 62053-21 BS EN 62053-22 IEC 62053-22 TR 62052-22 BS EN 62053-23 IEC 62053-23 TR 62052-23 BS EN 61010-1 EN 61010-1 IEC 61010-1 UL 61010-1 BS EN 61010-2-30 IEC 61010-2-30 EN 61010-2-30 UL 61010-2-30 ANSI C12.20 |
| Ürün Sertifikaları | CE 'e uygunIEC 61010-1 (güvenlik) CE 'e uygunEN 61557-12 (power monitor) CE 'e uygunEN/IEC 61326-1 (EMC) UKCA 'e uygunBS EN 61010-1 (güvenlik) UKCA 'e uygunBS EN 61557-12 (power monitor) UKCA 'e uygunBS EN 61326-1 (EMC) CULus 'e uygunEN 61010-1 (güvenlik) CULus 'e uygunUL 61010-1 (güvenlik) EAC (sub-meter) RCM |
| Genişlik | 90 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,26 kg |
| Pazar Segmenti | Konut Küçük ölçekli işletmeler |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj seviye 4 conforming to IEC 61000-4-2 Elektromanyetik alanlara duyarlılık seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Güç frekansındaki manyetik alan - test level: 0,5 mT conforming to IEC 61000-4-8 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B conforming to EN 55022 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 ön panel: conforming to IEC 60529 IP20 gövde: conforming to IEC 60529 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | < 3000 m |
| Uyumluluk Kodu | PM3250 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,700 cm x 13,500 cm x 13,500 cm, 416,700 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,067 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..