.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EcoStruxure |
|---|---|
| Ürün Adı | Panel Sunucu Evrensel |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ağ geçidi |
| Ürün Grubu | PAS600L |
| Cihaz Uygulaması | Ağ geçidi |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Haberleşme Ağ Geçidi | Kablosuz cihazlara Ethernet TCP/IP Ethernet/seri |
| Ürün Uyumluluğu | Kablosuz erişim noktası |
|---|---|
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus TCP DHCP HTTPS NTP/SNTP IPv4 IPv6 TCP/IP |
| Haberleşme Port Desteği | 2 RJ45: Ethernet Vidalı terminal bloğu: RS485 |
| Slave Sayısı | 32 Modbus RTU product(s) 128 Modbus TCP/IP product(s) 40 wireless (IEEE 802.15.4) product(s) - mixed 85 wireless (IEEE 802.15.4) product(s) - yapılandırmaya bağlı olarak |
| Cihazların Sayısı | 64 Modbus TCP/IP |
| Girişlerin Sayısı | 2 dijital |
| Bağlantılar - Terminaller | Discrete I/O: vidalı terminal bloğu (üst) 0,14…1,5 mm² kablo(lar) Güç besleme: vidalı terminal bloğu (üst) 1,5…2,5 mm² kablo(lar) Haberleşme: vidalı terminal bloğu (alt) 0,14…1,5 mm² kablo(lar) |
| Sıkma Torku | Discrete I/O: 0,25 N.m Güç besleme: 0,6 N.m Haberleşme: 0,25 N.m |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Güç besleme: 7 mm Haberleşme: 7 mm Discrete I/O: 7 mm |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Ürün Sertifikaları | CE cULus CB RCM UKCA FCC IC DNV Marine ANSI RF IACS E10 |
| Standartlar | IEC 61010 IEC 61010-1 IEC 61010-2-201 UL 61010 UL 61010-1 UL 61010-2-201 EN 61010-1 EN 61010-2-201 CAN/CSA C22.2 No. 61010-1-12 CAN/CSA C22.2 No. 61010-2-201 IEC 62974-1 IEC 61326-1 TR 61326-1 ETSI EN 301 489-1 ETSI EN 301 489-17 EN 301-893 EN 55032 CISPR 11 ETSI EN 300 328 IEEE 802.15.4 IEEE 802.11a/b/g/n IEEE 802.3 af/at FCC CFR 47 part 15 class A EN 62311 IEC 62311 ANSI C63.10 IEC 60945 EN 62974-1 DNVGL-GC-0339 |
| Derinlik | 70,2 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Ürün Ağırlığı | 181 g |
| Veri Kaydı | Real time data monitoring |
| Data Buffer For Data Publication (Cloud, Sftp, Https) Depending On Network | 1 mo |
| Kullanılabilir Işlev | Yapılandırma ve yükseltme için gömülü web sayfası Teşhis yetenekleri Teşhis raporu İletişimde teşhis Enerji yönetimi Entegre web sunucusu ile Yazılım güncellemesi Yedekleme/geri yükleme yapılandırması Yapılandırılabilir olay |
| Ürüne Özel Uygulama | Kablosuz Schneider Electric aygıtları ekosistemi |
| Topoloji | Ayrı Ethernet ağı Anahtarlı Ethernet ağı |
| Web Hizmetleri | HTTPS sunucusu SFTP publication (CSV / JSON) HTTPS publication (CSV / JSON) |
| Haberleşme Hizmeti | Web Hizmetleri için Aygıt Profili (DPWS) Modbus TCP istemcisi Modbus TCP sunucusu SNTP istemcisi DHCP istemcisi RSTP |
| Devreye Alma Arayüzü | EcoStruxure Power Commission desktop EcoStruxure Power Commission Mobile (through Wi-Fi Access point) EcoStruxure Power Commission web (for third party device integration) Web sayfası |
| Gerçek Zamanlı Saat | RTC pil takımlı Kullanıcı kalibrasyonu ile |
| Zaman Senkronizasyonu Protokolü | NTP SNTP |
| Seri Uyumluluğu | EcoStruxure Facility Expert EcoStruxure Building Operation EcoStruxure Power Operation EcoStruxure Power Monitoring Expert EcoStruxure Asset Advisor EcoStruxure Energy Hub EcoStruxure Resource Advisor Third party SCADA |
| Communication Interface | Modbus and wireless (IEEE802.15.4) product |
| Bağıl Nem | 5…95 % |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP40 (ön yüz) IP20 (muhafaza) |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C -de < 2000 m -25…60 °C -de 2000...4000 m |
| Değer Kaybı Faktörü | With temperature derating of -1 °C per 200 m 4000...5000 m |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Çalışma Yüksekliği | < 5000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,800 cm x 9,000 cm x 11,300 cm, 245,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 27 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,232 kg |
| Package 3 | P06, 216 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 69,552 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..