.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys adası |
| Ürün Grubu | TPRVM |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Voltaj arayüzü modülü (VIM) |
| Cihaz Sunumu | Adaya güç sağlayan şebeke voltajının izlenmesi Güç ve enerji izlemeyi etkinleştirmek için bara kuplörüne voltajın bildirilmesi |
| Modülün Fonksiyonu | L-N veya L-L tek fazlı sistemlerde gerilimlerin izlenmesi Nötr N bağlantısı olmayan 3 fazlı sistemlerde gerilimlerin izlenmesi RMS faz gerilimlerinin hesaplanması, gerilim faz sırası, temel frekans Dip ve swell olaylarının seviyesi ve süresinin belirlenmesi |
| Ürün Uyumluluğu | TPRBC hat birleştirici |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 47...63 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 61010-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 61010-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Monitoring Type | Phase voltage 100...690 V Phase frequency 47...63 Hz Phase sequence |
| Ölçüm Doğruluğu | Gerilim: +/- 5 %, Frekans: +/- 1 Hz, |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil/kırmızı) for DS (device status) 1 LED (yeşil/kırmızı) for VS (voltage status) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC supplied by the bus coupler |
|---|---|
| Akım Tüketimi | 2 mA |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 0,5 W maksimum |
| Standartlar | IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL EAC (beklemede) |
| Montaj Modu | Yatay ve dikey (35 mm simetrik ray) |
| Bağlantılar - Terminaller | Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)sert Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)esnek kablo uçsuz Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,25…2,5 mm² (AWG 22...AWG 14)esnek ile |
| Genişlik | 25 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,159 kg |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunUL 94 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj, seviye 3, 8 kV hava, 6 kV kontak, conforming to EN/IEC 61000-4-2 Yayılmalı RF alanları, seviye 3, 10 V/m, conforming to EN/IEC 61000-4-3 Line voltage circuit: hızlı geçici bağışıklık testi, seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-4 Line voltage circuit: kesinti bağışıklık testi (ortak mod), seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 13,500 cm x 15,500 cm, 235,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,295 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..