.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Mini-VARIO |
| Ürün Grubu | VCDN |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Acil durdurma yük ayırıcısı |
| Performans Düzeyi | Standart |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 3 NA |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Kontrol Tipi | Döner kol |
| Döner Kol Montaj Stili | Doğrudan |
| Kol Rengi | Kırmızı |
| Kol Ön Plaka Rengi | Sarı |
| Döner Kurma Kolu Kilitleme | 1 ila 3 asmalı kilit 4…8 mm |
| İşaretleme | 0 - 1 |
|---|---|
| Montaj Desteği | Kol: kapı Anahtar: kapı |
| Sabitleme Modu | Delikile 22,5 mm için kol |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 12 A |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 10 A |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 8,1 A (AC-23) -de 400 V |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 3 kW -de 230...240 V (AC-23A) 4 kW -de 400...415 V (AC-23A) 5,5 kW -de 500 V (AC-23A) 7,5 kW -de 690 V (AC-23A) 1,5 kW -de 230...240 V (AC-3) 3 kW -de 400...415 V (AC-3) 4 kW -de 500 V (AC-3) 4 kW -de 690 V (AC-3) |
| Kesintili Görev Sınıfı | 30 |
| Making Capacity ( I Rms) | 120 A -de 400 V AC-21A 120 A -de 400 V AC-22A 120 A -de 400 V AC-23A |
| [icm] Nominal Kısa Devre Kapama Kapasitesi | 0,5 kA -de 400 V Itepe'de |
| [icw] Rated Short-Time Withstand Rms Current | 140 A -de 400 V 1 s |
| Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı | 6 kA -de 400 V - ilgili sigorta 12 A AM 6 kA -de 400 V - ilgili sigorta 12 A GG |
| Kesme Kapasitesi | 120 kA -de 400 V (AC-21A) 120 kA -de 400 V (AC-22A) 120 kA -de 400 V (AC-23A) |
| Cihaz Düzenleme | Kol Anahtar |
| Mekanik Dayanıklılık | 50000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 30000 cycles DC-1...5 50000 cycles AC-21 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri kablo 4 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri kablo 4 mm² - kablo sertligi: katı |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 0,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Handle Front Plate Dimension | 60 x 60 mm |
| Yükseklik | 60 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,177 kg |
| Standartlar | IEC 60947-3 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GL CCC UL CSA UKCA |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (5 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (15 gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,5 cm x 9,0 cm x 12,5 cm, 179,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 4,817 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..