.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Mini-VARIO |
| Ürün Grubu | VCFN |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Acil durdurma yük ayırıcısı |
| Performans Düzeyi | Standart |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Kontrol Tipi | Döner kol |
| Kol Rengi | Kırmızı |
| Kol Ön Plaka Rengi | Sarı |
| Döner Kurma Kolu Kilitleme | 1 ila 3 asmalı kilit 4…8 mm |
| İşaretleme | 0 - 1 |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 16 A |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 11 A (AC-23A) -de 400 V |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 5,5 kW -de 400 V (AC-23) 4 kW -de 400 V (AC-3) |
| Kesintili Görev Sınıfı | 30 |
| Making Capacity ( I Rms) | 200 A -de 400 V AC-21A 200 A -de 400 V AC-22A 200 A -de 400 V AC-23A |
| [icm] Nominal Kısa Devre Kapama Kapasitesi | 0,5 kA -de 400 V Itepe'de |
| [icw] Rated Short-Time Withstand Rms Current | 140 A -de 400 V 1 s |
| Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı | 6 kA -de 400 V - ilgili sigorta 20 A AM 6 kA -de 400 V - ilgili sigorta 20 A GG |
| Kesme Kapasitesi | 200 A -de 400 V (AC-21A) 200 A -de 400 V (AC-22A) 200 A -de 400 V (AC-23A) |
| Mekanik Dayanıklılık | 50000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 30000 cycles DC-1...5 50000 cycles AC-21 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: konnektör kablo(lar) 4 mm² esnek ile Kontrol devresi: konnektör kablo(lar) 4 mm² katı |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0,7 N.m - üzerinde konnektör |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60595-2-1 |
| Handle Front Plate Dimension | 60 x 60 mm |
| Yükseklik | 131 mm |
| Genişlik | 82,5 mm |
| Derinlik | 106 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,422 kg |
| Standartlar | IEC 60947-4-1 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TC |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (1 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (30 Gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 14,000 cm x 11,000 cm, 305,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 7 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,438 kg |
| Package 3 | P06, 112 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 72,452 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..