.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB7 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Selektör anahtarı |
| Ürün Grubu | XB7 |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Ürün Ağırlığı | 0,026 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (arka yüz) IP65 'e uygunIEC 60529 (ön yüz) |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Operatörün Tipi | sabit |
| Operatör Profili | Siyah standart kol |
| Operatör Konum Bilgisi | 2 konum 90° |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
| Pozitif Açıklık | Olmadan |
| Cad Genel Genişliği | 29 mm |
|---|---|
| Cad Genel Yüksekliği | 29 mm |
| Cad Genel Derinliği | 68,5 mm |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (13-14)NO |
| Cihaz Montajı | Sabitleme deliği - çap: 22,5 mm 22,3 +0,4/0 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sabitleme Merkezi | >= 30 x 40 mm (destek paneli) metal 1…6 mm >= 30 x 40 mm (destek paneli) plastik 2…6 mm |
| Sabitleme Modu | Sabitleme somunu: 2…2,4 N.m |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Mekanik Dayanıklılık | 300000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,34...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur JIS No 1 tornavida Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kisa Devre Korumasi | 4 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 0,1 A -de 250 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,22 A -de 125 V, DC-13, R300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,3 A -de 240 V, AC-14, D300 'e uygunIEC 60947-5-1 0,6 A -de 120 V, AC-14, D300 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, DC-13, 0,3 A -de 24 V, çalisma hizi <216000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 0,03 A -de 230 V, çalisma hizi <216000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 0,09 A -de 240 V, çalisma hizi <108000 cyc/mn, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-6) -de 17 V ve 5 mA 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 61140 |
| Enclosure Type | UL type 3/12 |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 UL 508 IEC 60947-5-1 JIS C8201-5-1 IEC 60947-1 JIS C8201-1 |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,0 cm x 3,2 cm x 3,2 cm, 28,0 g |
|---|---|
| Package 2 | BAG, 10 Adet, 3,0 cm x 7,0 cm x 3,0 cm, 288,0 g |
| Package 3 | S01, 100 Adet, 15,0 cm x 15,0 cm x 40,0 cm, 3,08 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..