.png)
Tükendi
Gelince Haber Verİ̇d Anahtarlı Şalter 22 Mm Yuvarlak Plastik Siyah Rfid 4 Şalt Pozisyonu O-i-ii-iii Kumanda Açısı 3x45° İ̇d Anahtarsız O+i+ii+iii Konumunda Anahtarı Çekme
| Ürün Marka Adı | SIRIUS ACT |
|---|---|
| Ürün Tanımı | İD anahtarlı şalter |
| Ürün Modeli | Çalıştırma/bildirim elemanı |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SU1 |
| Ürün Hattı | Plastik, siyah, 22 mm |
| Fonksiyon Şekli Çalıştırma Elemanı | Kilitlemeli |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi Opsiyonel | |
| Aydınlatma Aracı | Hayir |
| Kontak Modülü | Hayir |
| Renk | |
| Çalıştırma Elemanı | Siyah |
| Malzeme Çalıştırma Elemanı | Plastik |
| Form Çalıştırma Elemanı | Yuvarlak |
| Dιş Çap Çalıştırma Elemanı | 29,5 mm |
| Anahtar Pozisyonu Sayısı | 4 |
| Anahtar Çekiminde Anahtar Pozisyonu | Anahtar her 4 pozisyonda çekilebilir |
| Ürün Bileşeni Ön Halka | Evet |
|---|---|
| Ön Halka Modeli | Standart |
| Malzeme Ön Halka | Plastik |
| Renk Ön Halka | Siyah |
| IP Koruma Türü | İP65 |
|---|---|
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 100 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | S |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2014 |
| MB Başına Net Ağırlık | 22 g |
| Sıkma Torku Tutucudaki Vidalar | 1 ... 1,2 N·m |
|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3M6, 3S2, 3B2, 3C3, 3K6 (% 10 ... 95 bağıl nemde) |
| Yükseklik | 29,5 mm |
|---|---|
| Genişlik | 29,5 mm |
| Montaj Çapı | 22,3 mm |
| Montaj Çapının Pozitif Toleransı | 0,4 mm |
| Montaj Yüksekliği | 29,6 mm |
| Montaj Genişliği | 29,5 mm |
| Montaj Derinliği | 29,5 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.566 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0.235 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0145 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 0.787 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Actuators and indicators, 22 mm, round, plastic, black Ürün ailesi |
| EAN | 4011209946644 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85235200 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 60,00 x 30,00 x 30,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,022 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5452 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-13 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-13 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000222 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000222 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000222 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000222 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000222 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000222 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000222 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000222 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5247 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5247 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-22-21 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-22-21 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..