.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony 9001K |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Pilot ışığı |
| Ürün Grubu | 9001K |
| Şev Malzemesi | Metal |
|---|---|
| Montaj Çapı | 30 mm |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Lens Tipi | Kubbeli plastik |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Kırmızı |
| Işık Kaynağı | Kırmızı LED |
| Ampul Tabanı | BA 9s |
| Işık Bloğu Beslemesi | Doğrudan 24...28 V AC/DC |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,22...2 x 1,5 mm² 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz slotlu |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 2) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 2,5 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Işık Kaynağı | LED |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A |
| Cad Genel Genişliği | 54 mm |
| Cad Genel Yüksekliği | 70 mm |
| Cad Genel Derinliği | 42 mm |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24...28 V AC/DC |
| Ürün Ağırlığı | 0,134 kg |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Lens Tipi | Kubbeli |
| [us] Nominal Besleme Voltajı | 24...28 V |
| Işık Kaynağı Rengi | Kırmızı |
| Lens Malzemesi | Polikarbonat |
| Boyut | 30 mm |
| Standartlar | JIS C8201-5-1 EN/IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 JIS C 852 UL 508 EN/IEC 60947-5-4 EN/IEC 60947-1 JIS C8201-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | NEMA UL 508 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Titreşim Direnci | 7 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65/IP66 |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 1 NEMA 12 NEMA 13 NEMA 2 NEMA 3 NEMA 3R NEMA 4 NEMA 6 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,700 cm x 4,500 cm x 9,500 cm, 142,900 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 16 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 2,452 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..