.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 4000 rpm |
| Sürekli Durma Torku | 10,3 N.m için LXM32.D30M2 -de 10 A, 230 V, monofaze 10,3 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 400 V, trifaze 10,3 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 480 V, trifaze |
| Tepe Durma Torku | 30,8 N.m için LXM32.D30M2 -de 10 A, 230 V, monofaze 30,8 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 400 V, trifaze 30,8 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 1450 W için LXM32.D30M2 -de 10 A, 230 V, monofaze 2400 W için LXM32.D30N4 -de 10 A, 400 V, trifaze 2400 W için LXM32.D30N4 -de 10 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Tork | 6,9 N.m için LXM32.D30M2 -de 10 A, 230 V, monofaze 7,7 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 400 V, trifaze 7,7 N.m için LXM32.D30N4 -de 10 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Hız | 2000 rpm için LXM32.D30M2 -de 10 A, 230 V, monofaze 3000 rpm için LXM32.D30N4 -de 10 A, 400 V, trifaze 3000 rpm için LXM32.D30N4 -de 10 A, 480 V, trifaze |
| Ürün Uyumluluğu | LXM32.D30M2 -de 230 V monofaze LXM32.D30N4 -de 400...480 V trifaze |
| Şaft Ucu | Kilitli |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 standart |
| Hız Geri Besleme Çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| Frenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| Elektrikli Bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| Sürekli Durma Akımı | 8,58 A |
| Sürekli Güç | 2,85 W |
| Maksimum Akım Irms | 29,8 A için LXM32.D30M2 29,8 A için LXM32.D30N4 |
| Maksimum Kalıcı Akım | 29,8 A |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 24 mm |
| Şaft Uzunluğu | 50 mm |
| Anahtar Genişliği | 40 mm |
| Geri Besleme Tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| Motor Flanş Boyutu | 140 mm |
| Motor Yığını Sayısı | 1 |
| Tork Sabiti | 1,16 N.m/A -de 120 °C |
| Geri Emf Sabiti | 77,4 V/krpm -de 120 °C |
| Motor Kutuplarının Sayısı | 5,0 |
| Rotor Ataleti | 16,46 kg.cm² |
| Stator Direnci | 0,69 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 4,66 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 9,7 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 1930 N -de 1000 rpm 1530 N -de 2000 rpm 1340 N -de 3000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 0,2 x Fr |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 152 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 130 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 3,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 11 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 165 mm |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Boyutlandırma Referansı | BMH1401P |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 |
| Dogruluk Hatasi (Açisal) | 4,8 ° |
| Sıcaklık Bakır Sıcak | 135 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Sıcak | 100 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Rt | 20 °C |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 29,8 A |
| Atalet | 0,0 kg.cm² of brake 16,464 kg.cm² of motor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 26,000 cm x 20,000 cm x 60,000 cm, 9,705 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 12 Adet, 105,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 124,960 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..