.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 8000 rpm |
| Sürekli Durma Torku | 1,2 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 400 V, trifaze 1,2 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 480 V, trifaze 1,4 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 1,4 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Tepe Durma Torku | 4,2 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 400 V, trifaze 4,2 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 480 V, trifaze 4,2 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 4,2 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 350 W için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 400 V, trifaze 350 W için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 480 V, trifaze 700 W için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 700 W için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Tork | 1,1 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 400 V, trifaze 1,1 N.m için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 480 V, trifaze 1,3 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 1,3 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Hız | 3000 rpm için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 400 V, trifaze 3000 rpm için LXM32.U60N4 -de 1,5 A, 480 V, trifaze 5000 rpm için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 5000 rpm için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Ürün Uyumluluğu | LXM32.U60N4 -de 400...480 V trifaze LXM32.D12N4 -de 400...480 V trifaze |
| Şaft Ucu | Kilitli |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 standart |
| Hız Geri Besleme Çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| Frenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| Elektrikli Bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| Sürekli Durma Akımı | 1,78 A |
| Sürekli Güç | 1,05 W |
| Maksimum Akım Irms | 5,97 A için LXM32.U60N4 6 A için LXM32.D12N4 |
| Maksimum Kalıcı Akım | 5,97 A |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 11 mm |
| Şaft Uzunluğu | 23 mm |
| Anahtar Genişliği | 18 mm |
| Geri Besleme Tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| Motor Flanş Boyutu | 70 mm |
| Motor Yığını Sayısı | 1 |
| Tork Sabiti | 0,79 N.m/A -de 120 °C |
| Geri Emf Sabiti | 50,72 V/krpm -de 120 °C |
| Motor Kutuplarının Sayısı | 5,0 |
| Rotor Ataleti | 0,59 kg.cm² |
| Stator Direnci | 8,3 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 10,35 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 2,8 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 660 N -de 1000 rpm 520 N -de 2000 rpm 460 N -de 3000 rpm 410 N -de 4000 rpm 380 N -de 5000 rpm 360 N -de 6000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 0,2 x Fr |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 122 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 60 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 2,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 5,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 82 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,6 kg |
| Boyutlandırma Referansı | BMH0701P |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 |
| Dogruluk Hatasi (Açisal) | 4,8 ° |
| Sıcaklık Bakır Sıcak | 135 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Sıcak | 100 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Rt | 20 °C |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 5,97 A |
| Atalet | 0,0 kg.cm² of brake 0,585 kg.cm² of motor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 19,000 cm x 39,500 cm, 2,151 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 24 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 61,444 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..