.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 4000 rpm |
| Sürekli Durma Torku | 18,5 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 18,5 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| Tepe Durma Torku | 50,3 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 50,3 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 3500 W için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 3500 W için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Tork | 12,2 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 12,2 N.m için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Hız | 3000 rpm için LXM32.D72N4 -de 24 A, 400 V, trifaze 3000 rpm için LXM32.D72N4 -de 24 A, 480 V, trifaze |
| Ürün Uyumluluğu | LXM32.D72N4 -de 400...480 V trifaze |
| Şaft Ucu | Kilitli |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 standart |
| Hız Geri Besleme Çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| Frenleme | Ile |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| Elektrikli Bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| Sürekli Durma Akımı | 16,83 A |
| Sürekli Güç | 4,44 W |
| Maksimum Akım Irms | 46,22 A için LXM32.D72N4 |
| Maksimum Kalıcı Akım | 57,4 A |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 24 mm |
| Şaft Uzunluğu | 50 mm |
| Anahtar Genişliği | 40 mm |
| Geri Besleme Tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| Tutma Torku | 18 N.m frenleme |
| Motor Flanş Boyutu | 140 mm |
| Motor Yığını Sayısı | 2 |
| Tork Sabiti | 1,24 N.m/A -de 120 °C |
| Geri Emf Sabiti | 70,7 V/krpm -de 120 °C |
| Motor Kutuplarının Sayısı | 5,0 |
| Rotor Ataleti | 33,5 kg.cm² |
| Stator Direnci | 0,23 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 2,6 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 13 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 2240 N -de 1000 rpm 1780 N -de 2000 rpm 1550 N -de 3000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 0,2 x Fr |
| Fren Içeri Çekme Gücü | 18 W |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 227 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 130 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 3,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 11 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 165 mm |
| Ürün Ağırlığı | 14,3 kg |
| Boyutlandırma Referansı | BMH1402P |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 |
| Dogruluk Hatasi (Açisal) | 4,8 ° |
| Sıcaklık Bakır Sıcak | 135 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Sıcak | 100 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Rt | 20 °C |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 46,22 A |
| Atalet | 1,5 kg.cm² of brake 32,003 kg.cm² of motor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 26,0 cm x 20,0 cm x 60,0 cm, 14,6 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..