.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 8000 rpm |
| Sürekli Durma Torku | 2,5 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 2,5 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Tepe Durma Torku | 7,4 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 7,4 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 700 W için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 700 W için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Tork | 2,2 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 2,2 N.m için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Hız | 3000 rpm için LXM32.D12N4 -de 3 A, 400 V, trifaze 3000 rpm için LXM32.D12N4 -de 3 A, 480 V, trifaze |
| Ürün Uyumluluğu | LXM32.D12N4 -de 400...480 V trifaze |
| Şaft Ucu | Kilitli |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 standart |
| Hız Geri Besleme Çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| Frenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| Elektrikli Bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| Sürekli Durma Akımı | 2,94 A |
| Sürekli Güç | 1,51 W |
| Maksimum Akım Irms | 9,65 A için LXM32.D12N4 |
| Maksimum Kalıcı Akım | 9,68 A |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 11 mm |
| Şaft Uzunluğu | 23 mm |
| Anahtar Genişliği | 18 mm |
| Geri Besleme Tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| Motor Flanş Boyutu | 70 mm |
| Motor Yığını Sayısı | 2 |
| Tork Sabiti | 0,84 N.m/A -de 120 °C |
| Geri Emf Sabiti | 54,08 V/krpm -de 120 °C |
| Motor Kutuplarının Sayısı | 5,0 |
| Rotor Ataleti | 1,13 kg.cm² |
| Stator Direnci | 3,8 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 5,89 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 3,2 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 710 N -de 1000 rpm 560 N -de 2000 rpm 490 N -de 3000 rpm 450 N -de 4000 rpm 410 N -de 5000 rpm 390 N -de 6000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 0,2 x Fr |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 154 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 60 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 2,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 5,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 82 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,3 kg |
| Boyutlandırma Referansı | BMH0702P |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 |
| Dogruluk Hatasi (Açisal) | 4,8 ° |
| Sıcaklık Bakır Sıcak | 135 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Sıcak | 100 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Rt | 20 °C |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 9,65 A |
| Atalet | 0,0 kg.cm² of brake 1,129 kg.cm² of motor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 19,000 cm x 39,600 cm, 2,882 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 24 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 88,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..