.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Grubu | BMH |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Servo motor |
| Maksimum Mekanik Hız | 6000 rpm |
| Sürekli Durma Torku | 6,2 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 400 V, trifaze 6,2 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 480 V, trifaze |
| Tepe Durma Torku | 18,4 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 400 V, trifaze 18,4 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Çıkış Gücü | 1600 W için LXM32.D18N4 -de 6 A, 400 V, trifaze 1600 W için LXM32.D18N4 -de 6 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Tork | 3,9 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 400 V, trifaze 3,9 N.m için LXM32.D18N4 -de 6 A, 480 V, trifaze |
| Nominal Hız | 4000 rpm için LXM32.D18N4 -de 6 A, 400 V, trifaze 4000 rpm için LXM32.D18N4 -de 6 A, 480 V, trifaze |
| Ürün Uyumluluğu | LXM32.D18N4 -de 400...480 V trifaze |
| Şaft Ucu | Kilitli |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 standart |
| Hız Geri Besleme Çözünürlüğü | 32768 nokta/dönüş |
| Frenleme | Olmadan |
| Montaj Desteği | Uluslararası standart flanş |
| Elektrikli Bağlantı | Döndürülebilir sağa açılı konnektörler |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 32 |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 480 V |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| Sürekli Durma Akımı | 5,04 A |
| Sürekli Güç | 2,36 W |
| Maksimum Akım Irms | 17,5 A için LXM32.D18N4 |
| Maksimum Kalıcı Akım | 18,23 A |
| Ikinci Şaft | Ikinci şaft ucu olmadan |
| Şaft Çapı | 19 mm |
| Şaft Uzunluğu | 40 mm |
| Anahtar Genişliği | 30 mm |
| Geri Besleme Tipi | Tek dönüşlü SinCos Hiperface |
| Motor Flanş Boyutu | 100 mm |
| Motor Yığını Sayısı | 2 |
| Tork Sabiti | 1,19 N.m/A -de 120 °C |
| Geri Emf Sabiti | 77 V/krpm -de 120 °C |
| Motor Kutuplarının Sayısı | 5,0 |
| Rotor Ataleti | 6,28 kg.cm² |
| Stator Direnci | 1,51 Ohm -de 20 °C |
| Stator Endüktansı | 4,12 mH -de 20 °C |
| Stator Elektrik Süresi Sabiti | 5 ms -de 20 °C |
| Maksimum Radyal Güç Fr | 990 N -de 1000 rpm 790 N -de 2000 rpm 690 N -de 3000 rpm 620 N -de 4000 rpm 580 N -de 5000 rpm |
| Maksimum Eksenel Güç Fa | 0,2 x Fr |
| Soğutmanın Tipi | Doğal konveksiyon |
| Uzunluk | 160,6 mm |
| Ortalama Bilezik Çapı | 95 mm |
| Ortalama Bilezik Derinliği | 3,5 mm |
| Montaj Deliklerinin Sayısı | 4 |
| Montaj Delik Çapı | 9 mm |
| Montaj Deliklerinin Dairesel Çapı | 115 mm |
| Ürün Ağırlığı | 4,92 kg |
| Boyutlandırma Referansı | BMH1002P |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 |
| Dogruluk Hatasi (Açisal) | 4,8 ° |
| Sıcaklık Bakır Sıcak | 135 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Sıcak | 100 °C |
| Sıcaklık Mıknatıs Rt | 20 °C |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 17,5 A |
| Atalet | 0,0 kg.cm² of brake 6,279 kg.cm² of motor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 22,000 cm x 19,500 cm x 40,000 cm, 6,024 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 12 Adet, 105,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 81,268 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..