.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSitor Sigorta Buşonu Şununla Bıçaklı Kontaklar Nh000 İ̇n: 40 A Gs Un Ac: 690 V Un Dc: 250 V Ön Gösterge
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | SITOR sigorta buşonu |
| Ürün Modeli | Bıçaklı kontaklar ile, çentiksiz |
| Gösterge Sensörü Modeli | Ön gösterge |
| Anahtar Kontak Modeli | Bıçak kontaklı, alçak gerilim HRC sigortası alt parçalarına veya yük kesiciye montaj için |
| Sigorta Elemanı Modeli | SITOR, NH tipi |
| Sigorta Sistemi Ebadı En 60269-1 Uyarınca | NH000 |
|---|---|
| Sigorta Soketinin Çalışma Sınıfı | GS |
| Alternatif Yük Faktörü (wl) | 1 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC/DC |
| İ̇şletim Gerilimi Ac'de UL Uyarınca Anma Değeri | 690 V |
| Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de | 690 V |
| Dc'de | 250 V |
| Anahtarlama Akım Durumu | |
|---|---|
| IEC 60947-2 Uyarınca Anma Değeri | 100 kA |
| Güç Kaybı [w] | 3 W |
|---|---|
| Güç Kaybı [w] | |
| Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 3 W |
| Maksimum | 3 W |
| Ürün Açıklaması | Bıçak kontaklı, gümüş kaplamalı |
|---|---|
| Aksesuar Teslimat Kapsamına Dahil | Hayır |
| Montaj Konumu | İsteğe bağlı, tercihen dikey |
|---|---|
| MB Başına Net Ağırlık | 131 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 20 °C |
| Maksimum | 50 °C |
| Çevre Kategorisi | % 95 bağıl nemde -20 ila +50 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | LV HRC Design Ürün ailesi |
| EAN | 4011209218666 |
| UPC | 662643084405 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85361050 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52G |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LHP----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 83,00 x 65,00 x 62,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,131 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | eb56a407-ff1c-4316-9290-1fd054ba0e7f |
| Ürün Kodu | 5540 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Yunanistan |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-05 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-20-05 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000055 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000055 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000055 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000055 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000055 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000055 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000055 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000055 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4982 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4982 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-28 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-28 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..