.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSentron Silindirik Sigorta Buşonu 10x38 Mm 4 A Gg Un Ac: 500 V
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Silindirik sigorta |
| Sigorta Soketinin Çalışma Sınıfı | GG |
|---|---|
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC |
| Güç Kaybı [w] | 0,8 W |
|---|---|
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 1 W |
| İ̇şletim Akımı Nominal Değer | 4 A |
|---|
| Ürün Bileşeni Darbe Dedektörü | Hayir |
|---|
| Montaj Konumu | İsteğe bağlı, tercihen dikey |
|---|---|
| MB Başına Net Ağırlık | 8 g |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Cylindrical Fuse Links and Cylindrical Fuse Holders Ürün ailesi |
| EAN | 4001869061498 |
| UPC | 754554663203 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85361010 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 81,00 x 55,00 x 13,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,008 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5539 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Fransa |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-02 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-20-02 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002704 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002704 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002704 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002704 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002704 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002704 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002704 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002704 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4982 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4982 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-28 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-28 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..