.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCompact Pilot Light 22 Mm Plastic Round İ̇ntegrated Led 220V AC Red
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Modeli | Kompakt cihaz |
| Ürün Hattı | Plastik, siyah, 22 mm |
| Ürün Bileşeni Ön Halka | Hayir |
| Ürün Bileşeni Aydınlatma Aracı | Hayir |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 03/01/2017 |
| MB Başına Net Ağırlık | 20,2 g |
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Montaj Yüksekliği | 38 mm |
| Montaj Genişliği | 20 mm |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Ordering Data Overview Ürün ailesi |
| EAN | 6939610737898 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85318090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 465 |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 13 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 128,00 x 98,00 x 68,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,0202 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.03.2017 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 3774 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çin |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-23 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000272 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000272 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000272 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4766 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4766 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-34 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-34 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..