.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYardımcı Kontak Bloku Ebat 2...14 İ̇çin 1. Yardımcı Kontak Bloku Sol Veya Sağ
| Ürün Kategorisi | Yardιmcι şalter |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Yardιmcι şalter |
| Ürün Tipi Tanımı | 3TY7 |
| Kullanma Uygunluğu | Yardımcı ve güç kontaktörü |
| Koruyucu Ebadı | 2 ... 14 |
|---|---|
| İ̇zolasyon Gerilimi Kirlilik Derecesi 3’te Ac'de Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta | İP20 |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 000 |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 07/01/2006 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,048 kg |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Gecikmesiz Anahtarlama | 1 |
| Sonradan Devreye Giren | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Ön Anahtarlamalı | 0 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar Gecikmesiz Anahtarlama | 0 |
| İ̇şletim Akımı AC-15'TE 690 V'ta Anma Değeri | 2,3 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-12'DE | |
| 24 V'ta | 10 A |
| 230 V'ta | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar Ac-14’te | |
| 125 V'ta | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-12'DE Maksimum | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 230 V'ta | 5,6 A |
| 400 V'ta | 3,6 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-12'DE | |
| 110 V'ta | 3,2 A |
| 220 V'ta | 0,9 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 48 V’ta | 5 A |
| 60 V'ta | 5 A |
| 110 V'ta | 1,14 A |
| 125 V'ta | 0,98 A |
| 220 V'ta | 0,48 A |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +55 °C |
| Depolama Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| IEC 60947-5-1 Uyarınca Pozitif Kılavuzlamalı | Evet |
| Sabitleme Türü | Tırnaklı sabitleme |
|---|---|
| Yükseklik | 70 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Derinlik | 51,5 mm |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (0,5 ... 1,0 mm²), 2x (1,0 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,0 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (18 ... 12) |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 18 ... 12 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | For 3TF6 vacuum contactors Ürün ailesi |
| EAN | 4011209363724 |
| UPC | 754554478494 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85365080 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41B |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 10 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 52,00 x 49,00 x 73,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,048 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5805 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Türkiye |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000041 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4743 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4743 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-22 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-22 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..