.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYük Kesici 3va1 IEC Frame 400 3 Kutuplu Sd100 İ̇n=400a Aşırı Yük Koruması Olmadan Kısa Devre Koruması Olmadan Vidalı Yassı Bağlantı
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kompakt devre kesici |
| Ürün Varyasyonu | Genel Uygulamalar |
| Ürün Modeli | MCCB yapı şeklinde |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Yardımcı Tetikleyici Modeli | Yok |
| Yardımcı Anahtar Modeli | Yok |
| İ̇zolasyon Gerilimi / Anma Değeri | 800 V |
|---|---|
| İ̇şletim Gerilimi / Dc'de / Anma Değeri | 750 V |
| İ̇şletim Gerilimi / Ac'de / Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti / Anma Değeri | 8 kV |
| Güç Kaybı [w] / Maksimum | 191 W |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) / Tipik | 20 000 |
| Cihaz Modeli | Sabit monte |
| Kullanma Uygunluğu / Yük Ayırma Anahtarı | Evet |
| Kullanma Uygunluğu / Ana Anahtar | Evet |
| Kullanma Uygunluğu / Emniyet Anahtarı | Evet |
| Kullanma Uygunluğu / Aci̇l-kapat Şalteri | Evet |
| Kullanma Uygunluğu / Bakım/onarım Anahtarı | Evet |
| Ürün Fonksiyonu / İ̇letişim Fonksiyonu | Hayir |
| MB Başına Net Ağırlık | 4,805 kg |
| Kısa Süreli Akım Mukavemeti (icw) / Ac'de / 0,5 Sn. İ̇le Sınırlı / Anma Değeri | 6 kA |
|---|---|
| İ̇şletim Akımı / Anma Değeri | 400 A |
| İ̇şletim Akımı | |
| 40 °c'de | 400 A |
| 45 °c'de | 400 A |
| 50 °c'de | 400 A |
| 55 ℃'de | 384 A |
| 60 °c'de | 370 A |
| 65 °c'de | 354 A |
| 70 °c'de | 340 A |
| Geçiş-i2t-değeri / AC-23 B'de | |
| 400 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 3 820 000 A²·s |
| 500 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 4 280 000 A²·s |
| 690 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 1 780 000 A²·s |
| Geçiş Akımı (ic) / AC-23 B'de | |
| 400 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 47 kA |
| 500 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 41 kA |
| 690 V'ta / Maksimum İ̇zin Verilen | 17 kA |
| Kısa Devre Akımı Açma Kapasitesi (icm) / Şebeke Tarafında Sigortada | |
|---|---|
| 690 V'ta / Kompakt Devre Kesici İ̇le / Maksimum | 17 kA |
| 415 V'ta / Kompakt Devre Kesici İ̇le / Maksimum | 242 kA |
| Koşullu Kısa Devre Akımı (lg) / Anma Değeri | 6 000 A |
| Koşullu Kısa Devre Akımı (lg) / Şebeke Tarafında Sigortada | |
| 690 V'ta / Kompakt Devre Kesici İ̇le / Anma Değeri | 10 kA |
| 240 V'ta / Alçak Gerilim Hrc Sigorta Buşonu 3na, 3ND İ̇le (yapı Boyutları 00/000, 1, 2, Tip Gl/gg) / Anma Değeri | 200 kA |
| 415 V'ta / Alçak Gerilim Hrc Sigorta Buşonu 3na, 3ND İ̇le (yapı Boyutları 00/000, 1, 2, Tip Gl/gg) / Anma Değeri | 110 kA |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | İII |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Vidalı sabitleme |
| Sabitleme Türü / 4 Delikli Sabitlemeli Ön Montaj | Evet |
| Sabitleme Türü / Ortadan Sabitlemeli Ön Montaj | Hayir |
| Sabitleme Türü / Ray Montajı | Hayir |
| Ürün Bileşeni | |
| Alçak Gerilim Tetikleyicisi | Hayir |
| Açtırma Bobini | Hayir |
| Ön Kontaklı Alçak Gerilim Tetikleyicisi | Hayir |
| Alarm Anahtarı | Hayir |
| Ürün Donanımı / Kilit | Hayir |
| Yükseklik | 248 mm |
| Genişlik | 138 mm |
| Derinlik | 110 mm |
| Gösterge Modeli / Anahtarlama Konumu Göstergesi İ̇çin | Devirme kolu anahtarlama konumu Açık, Tetikleme, Kapalı |
| Çalıştırma Elemanı Modeli | Devrik şalter |
| Anahtar Tahriki Modeli / Motor Tahriki | Hayir |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni / Ana Devre İ̇çin | Ön taraftaki bağlantı |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli / Ana Devre İ̇çin | Bara bağlantısı |
| Yüzey Modeli / Bağlantıların / Şalterin Alt Kısmında (n, 1, 3, 5) | Gümüş |
| Yüzey Modeli / Bağlantıların / Şalterin Alt Tarafında (n, 2, 4, 6) | Gümüş |
| Co Kontak Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
|---|---|
| Açıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Kapayıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Ürün İ̇lavesi / Yardιmcι Anahtar | Evet |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi / Opsiyonel / Motor Tahriki | Evet |
| IP Koruma Türü / Ön Tarafta | İP40 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında / Minimum | 25 °C |
| İ̇şletim Sırasında / Maksimum | 70 °C |
| Depolama Sırasında / Minimum | 40 °C |
| Depolama Sırasında / Maksimum | 80 °C |
| Referans İ̇şareti / IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 3VA Switch Disconnectors in MCCB design Ürün ailesi |
| EAN | 4042948800409 |
| UPC | 804766889318 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LOA----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : 9N9999 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 261,00 x 162,00 x 170,00 mm |
| Net Ağırlık | 4,805 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5375 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-14-03 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-14-03 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000216 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000216 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000216 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000216 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000216 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000216 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000216 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000216 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..