.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÇekmeceli Devre Kesici Çekmece Çerçevesi İ̇le 3 Kutuplu Ebat 1 IEC 690v'a Kadar İ̇n=1600a AC 50/60hz 500v'ta İ̇cu=55ka Arka Tarafta Yatay Bağlantı Aşırı Akım Bobini Etu 15 Li Koruma Ayarlanabilir 0 5-1 İ̇n Manuel Tahrik Mekanizmalı Ve Akümülatörlü Mekanik İ̇stemli 1. Yardımcı Kontak Olmadan 2. Yardımcı Kontak Olmadan 2no+2nc
| Ürün Modeli | İEC 60947-2 |
|---|---|
| Çalıştırma Elemanı Modeli | Çalıştırma düğmesi |
| Anahtar Tahriki Modeli | Mekanik olarak çağrılan manüel tahrik |
| Anahtar Tahriki Modeli / Motor Tahriki | Hayir |
| Aşιrι Akım Tetikelyici Modeli | ETU15B |
| Kutup Sayısı | 3 |
|---|---|
| Devre Kesici Ebadı | 1 |
| Kullanım Kategorisi | B |
| İ̇zolasyon Gerilimi / Anma Değeri | 1 000 V |
|---|---|
| İ̇şletim Gerilimi | |
| Ac'de / 50/60 Hz'de / Anma Değeri | 690 V |
| IP Koruma Türü | İP20 |
|---|---|
| IP Koruma Türü / Ön Tarafta | İP20 |
| Aşιrι Akım Devindiricisinin Koruma Fonksiyonu | LI |
| Güç Kaybı [w] | |
|---|---|
| Akım Anma Değerinde / Ac'de / Sıcak İ̇şletim Durumunda / Kutup Başına | 116,7 W |
| Maksimum | 350 W |
| İ̇şletim Frekansı | |
|---|---|
| 1 / Anma Değeri | 50 Hz |
| 2 / Anma Değeri | 60 Hz |
| Açıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| Kullanma Uygunluğu | Tertibat koruma |
|---|
| Akım Ayarlanabilir Aktivasyon Değeri / Akıma Bağlı Aşırı Yük Tetikleyici / Başlangıç Değeri | 800 A |
|---|
| Ürün Bileşeni | |
|---|---|
| Alarm Anahtarı | Evet |
| Açtırma Bobini | Hayir |
| Alçak Gerilim Tetikleyicisi | Hayir |
| Yardımcı Anahtar Modeli | 2 S + 2 Ö |
| Ürün İ̇lavesi / Opsiyonel / Motor Tahriki | Evet |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Topraklama Koruması | Hayir |
| Faz Kesintisi Teşhisi | Hayir |
| Gösterge Modeli | Göstergesiz |
|---|
| İ̇şletim Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (ics) | |
|---|---|
| 415 V'ta / Anma Değeri | 55 kA |
| 500 V'ta / Anma Değeri | 55 kA |
| 690 V'ta / Anma Değeri | 42 kA |
| Sınır Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icu) |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni / Ana Devre İ̇çin | Arka taraftaki ana bağlantı, yatay |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli / Ana Devre İ̇çin | Bara bağlantısı |
| Yükseklik | 460 mm |
|---|---|
| Genişlik | 320 mm |
| Derinlik | 456 mm |
| Sabitleme Türü | Slot |
| MB Başına Net Ağırlık | 70 kg |
| Ortam Sıcaklığı / İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 20 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı / Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Ürün İptali |
| Ürün Ailesi | |
| EAN | |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53F |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | CCN : EAR99 / AL : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 25 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | Tanımlı değil |
| Net Ağırlık | 70,00 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Given |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 3745 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | C: products manufactured / produced to order, which cannot be reused or re-utilised or be returned against credit. |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..