.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSabit Montaj Kompakt Devre Kesici Devirme Kolu İ̇le Frame 1600; 4AUX Ve Tetiklendi Sinyal Şalteri S24; İ̇cu "m" 415v'ta İ̇cu=55ka 4 Kutuplu Sol Etu320 Li İ̇n=1600a Döndürülebilir Kodlama Şalteri İ̇r=640...1600a İ̇i=1 5...15 X İ̇n Ayarlanabilir Nötr İ̇letken Koruması Off %50 %100 %200 Vidalı Yassı Bağlantı İ̇letişim Bağlantısı Yok Ölçüm Fonksiyonu Yok Şu Hariç: Ek Alarm Şalteri Kombinasyonu Mekanik İ̇stemli 2. Yardımcı Kontak Olmadan 1. Yardımcı Kontak Olmadan
| Ürün Tanımı | Kompakt devre kesici |
|---|---|
| Ürün Modeli | MCCB |
| Çalıştırma Elemanı Modeli | Devirme kolu tahriki |
| Anahtar Tahriki Modeli | Manüel tahrik |
| Anahtar Tahriki Modeli / Motor Tahriki | Hayir |
| Aşιrι Akım Tetikelyici Modeli | ETU320 |
| Kutup Sayısı | 4 |
|---|---|
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) / Tipik | 10 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) / AC-1'DE / 380/415 V'ta | 2 000 |
| İ̇zolasyon Gerilimi / Anma Değeri | 1 000 V |
| İ̇şletim Akımı | |
| 45 °c'de / Anma Değeri | 1 541 A |
| Daimi Akım / Anma Değeri / Maksimum | 1 600 A |
| İ̇şletim Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de / 50/60 Hz'de / Anma Değeri | 690 V |
| IP Koruma Türü / Ön Tarafta | İP20 |
|---|
| Devre Kesicinin Anahtarlama Kapasitesi Sınıfı | M |
|---|---|
| Güç Kaybı [w] | |
| Akım Anma Değerinde / Ac'de / Sıcak İ̇şletim Durumunda / Kutup Başına | 77 W |
| Maksimum | 231 W |
| Co Kontak Sayısı / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 4 |
|---|
| Kullanma Uygunluğu | Tertibat koruma |
|---|
| Akım Ayarlanabilir Aktivasyon Değeri / Akıma Bağlı Aşırı Yük Tetikleyici / Başlangıç Değeri | 640 A |
|---|
| Ürün Bileşeni | |
|---|---|
| Alarm Anahtarı | Evet |
| Açtırma Bobini | Hayir |
| Alçak Gerilim Tetikleyicisi | Hayir |
| Ürün İ̇lavesi / Opsiyonel / Motor Tahriki | Hayir |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Topraklama Koruması | Hayir |
| İ̇letişim Fonksiyonu | Hayir |
| Gösterge Modeli | Göstergesiz |
|---|
| İ̇şletim Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (ics) | |
|---|---|
| 240 V'ta / Anma Değeri | 100 kA |
| 415 V'ta / Anma Değeri | 55 kA |
| 440 V'ta / Anma Değeri | 55 kA |
| 500 V'ta / Anma Değeri | 36 kA |
| 690 V'ta / Anma Değeri | 25 kA |
| Sınır Kısa Devre Akımı Kesme Kapasitesi (icu) | |
| Kısa Devre Akımı Açma Kapasitesi (icm) | |
| 240 V'ta / Anma Değeri | 220 kA |
| 415 V'ta / Anma Değeri | 121 kA |
| 440 V'ta / Anma Değeri | 121 kA |
| 500 V'ta / Anma Değeri | 75,6 kA |
| 690 V'ta / Anma Değeri | 53 kA |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni / Ana Devre İ̇çin | Ana bağlantı ön tarafta |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli / Ana Devre İ̇çin | Bara bağlantısı |
| Yükseklik | 296 mm |
|---|---|
| Genişlik | 280 mm |
| Derinlik | 183 mm |
| Sabitleme Türü | Sabit monte |
| MB Başına Net Ağırlık | 13,974 kg |
| Ortam Sıcaklığı / İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı / Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | |
| EAN | |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85362090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53K |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LPB----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | CCN : EAR99 / AL : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | Tanımlı değil |
| Net Ağırlık | 13,974 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Evet Tehlikeli Madde Raporu |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2018 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5374 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | C: products manufactured / produced to order, which cannot be reused or re-utilised or be returned against credit. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-04-09 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000228 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000228 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000228 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4850 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4850 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..