.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKapı Kesiti İ̇çin Kapak Çerçevesi 137 6X 122 3MM (gxy) Şunun İ̇çin Aksesuar: Devre Kesici 3 Kutuplu Etu Girişi İ̇le 3va13/14; 3va23/24
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kapı kesiti için kapak çerçevesi |
| Aksesuar | Kapı kesiti için kapak çerçevesi |
| MB Başına Net Ağırlık | 55 g |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Accessories and Spare Parts 3VA9, for IEC Circuit Breakers up to 1250A Ürün ailesi |
| EAN | 4042949005292 |
| UPC | 804766452796 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 39263000 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 195,00 x 150,00 x 8,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,055 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.04.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5376 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çin |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..