.png)
Tükendi
Gelince Haber VerMotorlu Tahrik Mekanizması 110-230v Ac/110-250v DC Şunun İ̇çin Aksesuar: 3va13/14 3va23/24
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | MO motor tahriği |
| Aksesuar | MO motor tahriği |
| Açılma Süresi / Tipik | 1,7 s |
|---|---|
| Kapatma Süresi / Tipik | 1,3 s |
| Gerilim Türü / İ̇şletim Gerilimi / Çalıştırmak İ̇çin | AC/DC |
|---|---|
| Nominal Kontrol Besleme Gerilimi Us, AC 50 Hz | |
| Minimumda | 110 V |
| Maksimum | 230 V |
| Nominal Kontrol Besleme Gerilimi Us, AC 60 Hz | |
| Nominal Kontrol Besleme Gerilimi Us At DC | |
| Minimum | 110 V |
| Maksimum | 250 V |
| İ̇şletim Görünür Gücü | 250 VA |
| Yükseklik | 92 mm |
|---|---|
| Genişlik | 138 mm |
| Derinlik | 149 mm |
| MB Başına Net Ağırlık | 1,453 kg |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti / Tek Telli | |
| Minimum | 1,5 mm² |
| Maksimum | 2,5 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti / İ̇nce Telli / Kablo Uç İ̇şlemeli | |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti / Çok Telli | |
| Sıkma Torku | |
| Minimum | 0,36 N·m |
| Maksimum | 0,44 N·m |
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu | 7 mm |
|---|
| Ortam Sıcaklığı / İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı / Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 80 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Accessories and Spare Parts 3VA9, for IEC Circuit Breakers up to 1250A Ürün ailesi |
| EAN | 4042949002420 |
| UPC | 804766449093 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85012000 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 15 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 155,00 x 142,00 x 102,00 mm |
| Net Ağırlık | 1,453 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.04.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) Orange lead (lead tetroxide) lblREACHCasNo2205 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Orange lead (lead tetroxide) lblREACHCasNo2205 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 76a6539e-f7ec-4a99-9efd-096dab06af37 |
| Ürün Kodu | 5376 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..