.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYardımcı Akım Konnektörü Kablosu Şunun İ̇çin Aksesuar: Tüm Çekilebilir Üniteler 3VA
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Yardımcı akım soketi çıtası |
| Aksesuar | Yardımcı akım soketi çıtası |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | İII |
| Şok Gerilim Mukavemeti | 4 kV |
|---|---|
| İ̇şletim Gerilimi / Ac'de / 50 Hz'de / Anma Değeri / Minimum | 500 V |
| İ̇şletim Gerilimi / Dc'de / Anma Değeri / Minimum | 250 V |
| Termik Akım | 10 A |
|---|
| Yükseklik | 88 mm |
|---|---|
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 55 mm |
| MB Başına Net Ağırlık | 72 g |
| Sıkma Torku / Vida Bağlantısında / Minimum | 0,4 N·m |
| Sıkma Torku / Vida Bağlantısında / Maksimum | 0,5 N·m |
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu | 15 mm |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Minimum Maksimum | 0,5 ... 2,5 |
| AWG Numarası / Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti / Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Maksimum | 14 |
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu [inç] | 0,6 in |
|---|---|
| Sıkma Torku [lbf·in] / Vida Bağlantısında / Minimum | 3,5 lbf·in |
| Sıkma Torku [lbf·in] / Vida Bağlantısında / Maksimum | 4,4 lbf·in |
| Ortam Sıcaklığı / İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı / Depolama Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 80 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Accessories and Spare Parts 3VA9, for IEC Circuit Breakers up to 1250A Ürün ailesi |
| EAN | 4042949003908 |
| UPC | 804766449376 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85369095 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 62,00 x 20,00 x 100,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,072 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5376 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Çin |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-11-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..