.png)
Tükendi
Gelince Haber VerParafudr Tip 2 Talep Sınıfı C Uc 350V Geçmeli Koruyucu Modüller 3 Kutuplu 3+0 Devresi Tnc Sistemleri İ̇çin
| Norm | İEC 61643-11: 2011, EN 61643-11: 2012 |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Aşırı gerilim koruma cihazı |
| Spd Sınıflandırması En 61643-11 Uyarınca | |
| Kontrol Sınıfı İ̇ Tip 1 | Hayir |
| Test Sınıfı İ̇i Tip 2 | Evet |
| Kontrol Sınıfı İ̇ii Tip 3 | Hayir |
| Spd Giriş Sayısı | 1 |
| Ürün Modeli | Parafudr |
| Kutup Modeli | 3 |
| Koruma Yollarını Tanımlama | L-PEN |
| Aksesuar | 3 x 5SD7468-1 |
| Sabitleme Türü | Montaj ray TH35 |
| Malzeme Muhafaza | PA 6.6 / PBT |
| Aşırı Gerilim Yönlendirici Ebadı | 3 TE |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi IEC 61010-1 Uyarınca | İII |
| IP Koruma Türü Tüm Terminallerin Bağlanması Durumunda | İP20 |
| Şok Hızlanma | 25 gn |
| Titreşim Hızlanması 5 Hz ... 500 Hz'de 2,5 Saat İ̇le Sınırlanmış Aks Başına | 5 gn |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 5 ... 95 % |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
| Genişlik | 53,4 mm |
| Yükseklik | 90 mm |
| Derinlik | 71,5 mm |
| Dağıtım Sistemi Türü | TN-C |
|---|---|
| İ̇şletim Gerilimi | |
| Ac'de | 230 V |
| Değer Aralığı İ̇şletim Frekansı | 50 / 60 Hz |
| Daimi İ̇şletme Gerilimi | |
| Ac'de Maksimum | 350 V |
| Alınan Görünür Güç Maksimum | 450 mVA |
| Deşarj Akımı (8/20) Μs'de | 20 kA |
| Deşarj Akımı 1 Fazda (8/20) Μs'de Maksimum | 40 kA |
| Kısa Devre Direnci (sccr) 264 V'ta | 25 kA |
| Koruma Seviyesi | 1,4 kV |
| Maksimum | 1,5 kV |
| Kalan Gerilim | |
| Deşarj Akımında Nominal Değer Maksimum | 1,5 kV |
| 10 Ka'da Maksimum | 1,3 kV |
| 5 Ka'de Maksimum | 1,2 kV |
| 3 Ka'da Maksimum | 1,1 kV |
| Yanıt Süresi | 25 ns |
| Ayarlanabilir Tepki Faktör Tetikleme Akımının | 1,6 |
| Sigorta Modeli V Bağlantısında | 80 A AC (gG) |
| Sigorta Modeli T Bağlantısında | 125 A AC (gG) |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida klemensi |
|---|---|
| İ̇zolasyon Sıyırma Uzunluğu | 16 mm |
| Sıkma Torku | 4,3 ... 4,7 N·m |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| İ̇nce Telli İ̇letkenlerde | 1,5 ... 25 mm² |
| Sabit İ̇letkenlerde | 1,5 ... 35 mm² |
| İ̇nce Telli | 0,5 ... 25 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | 15 ... 2 |
| Yiv Modeli Bağlantı Vidası | M5 |
| Sinyal Modeli | Optik |
| Ürün Bileşeni Uzaktan Bildirim Kontağı | Hayir |
|---|
| Dağıtım Sistemi Türü | TN-C |
|---|---|
| Tov Tutumu | |
| Tov Test Geriliminde | 415 V AC (5 s / withestand mode) |
| Tov Test Geriliminde (l-n) | 440 V AC (120 min / safe failure mode) |
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| UL 94 Uyarınca Yanma Sınıfı | V-0 |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Basic devices Ürün ailesi |
| EAN | 4001869340609 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85363090 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 57,00 x 95,00 x 83,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,359 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5524 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-17-90-90 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-17-90-90 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-13-08-05 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-17-90-90 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-17-90-90 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-13-08-05 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000941 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000941 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000941 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000941 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000941 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000941 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000941 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000941 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..