.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSentron Ölçüm Cihazı 7KM Pac4200 Lcd L-l: 690 V L-n: 400 V 5 A 3 Fazlı Modbus Tcp Opsiyonel Modbus Rtu / Profinet / Profibus / Di/do Görünür / Aktif / Reaktif Enerji / Cos Phi Harmonikler: 2. - 64. Thd Sınıf 0 2 Şuna Göre IEC 61557-12 Veya Sınıf 0 2S IEC 62053-22 Uyarınca Geniş Gerilim Aralıklı Elektrik Beslemesi 95 İ̇la 240 V +-%10 (ac) 110 İ̇la 340 V +-%10 (dc) Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Şebeke kalitesi ölçümü için ölçüm cihazı |
| Ürün Modeli | Compact |
| Ürün Tipi Tanımı | 7KM PAC4200 |
| Ölçüm Yöntemi | |
|---|---|
| Gerilim Ölçümü İ̇çin | TRMS |
| Akım Ölçümü İ̇çin | TRMS |
| Ölçüm Değerleri Tesbit Türü | Boşluksuz |
| Gerilim Eğrisi Şekli | Sinüs biçimli ya da burulmuş |
| Ölçülebilen Şebeke Frekansı | |
| Başlangıç Değeri | 45 Hz |
| Bitiş Değeri | 65 Hz |
| Ölçüm Değerleri Tesbiti İ̇şletim Türü Otomatik Şebeke Frekansı Tesbiti | Evet |
| Ölçüm Değerleri Tesbiti İ̇şletim Türü | |
| 50 Hz'de Sabitleme | Hayir |
| 60 Hz'de Sabitleme | Hayir |
| Besleme Gerilimi Modeli | Geniş gerilimli güç kaynağı |
|---|---|
| Gerilim Türü Besleme Gerilimi | AC/DC |
| Besleme Gerilimi Ac'de | 95 ... 240 V |
| Besleme Gerilimi Dc'de | 110 ... 340 V |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta | İP65 |
|---|---|
| İ̇şletim Aracı Koruma Sınıfı Monteli Durumda | İI |
| Kullanım Uygunluğu | Kapali mekanlarda sabit salt panolarina montaj |
|---|
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Gerilim Ölçümü | Evet |
| Akım Ölçümü | Evet |
| Aktif Güç Ölçümü | Evet |
| Reaktif Güç Ölçümü | Evet |
| Frekans Ölçümü | Evet |
| Ekran Modeli | LCD |
|---|---|
| Yükseklik Ekran | 54 mm |
| Genişlik Ekran | 72 mm |
| Renk Gösterge Arkaplanı | Beyaz |
| Ekran İşıklandırmasının Gücü Ayarlanabilir | Evet |
| Ekran İşıklandırmasının Gücü Zamanlamalı Olarak Düşürülebilir | Evet |
| Ayarlanabilir Ekran Kontrastı | Evet |
| Ülke Dili Ekran Görüntüsünde Desteklenir | De, en, fr, spa, ita, por, tur, rus, chi, pol |
| Tuş Sayısı | 4 |
| Aktarım Oranı/hızı Minimum | 10 000 kbit/s |
|---|---|
| Aktarım Oranı/hızı Maksimum | 100 000 kbit/s |
| Arayüz Sayısı Fast Ethernet Uyarınca | 1 |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Fast Ethernet Arayüzü | RJ45 (8P8C) |
| Protokol Ethernet Arayüzünde Desteklenir | MODBUS TCP |
| Aktarım Oranı/hızı 1 Ethernet’te | 10 Mbit/s |
| Aktarım Oranı/hızı 2 Ethernet’te | 100 Mbit/s |
| Referans Gereksinimi Ölçüm Hassasiyeti İ̇çin | İEC61557-12'ye göre |
|---|---|
| Bağıl Toplam Ölçüm Belirsizliği Formülü | |
| Gerilim Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 0,2 % |
| Akım Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 0,2 % |
| Güç Faktörü Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 2 % |
| Aktif Enerji Ölçüm Büyüklüğünde | Sınıf 0,2 IEC61557-12'ye göre veya sınıf 0,2S IEC62053-22'ye göre |
| Reaktif Enerji Ölçüm Büyüklüğünde | Sınıf 2 IEC61557-12 veya IEC62053-23'e göre |
| Thd Ölçüm Büyüklüğünde | +/- 2 % |
| Dijital Girişlerin Sayısı | 2 |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli Dijital Girişlerde | Vida bağlantısı |
| Dijital Girişler İ̇çin İ̇şletim Koşulu Harici Gerilim Beslemesi | Evet |
| Giriş Gerilimi Dijital Girişte Dc'de Maksimum | 30 V |
| Dijital Çıkışların Sayısı | 2 |
| Anahtar Çıkışı Modeli | Elektronik |
| Dijital Çıkış Modeli | Devre veya darbe verici fonksiyon |
| İ̇şletim Gerilimi Çıkış Gerilimi Olarak Dc'de Maksimum İ̇zin Verilen | 30 V |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Dijital Çıkışlarda | Vida bağlantısı |
| Çıkış Akımı | |
| Dijital Çıkışta Sinyal <0>'da Maksimum | 0,2 mA |
| Dijital Çıkışta Sinyal <1>'de Maksimum | 27 mA |
| Dijital Çıkışlarda Dc'de 100 Ms İ̇le Sınırlı Maksimum | 300 mA |
| İ̇ç Mukavemet Dijital Çıkışlarda | 55 Ω |
| Norm İ̇mpuls Donanımı İ̇çin | İEC62053-31 uyarınca |
| İ̇mpuls Süresi | |
| Başlangıç Değeri | 30 ms |
| Bitiş Değeri | 500 ms |
| Ayarlanabilir Zaman Aralığı Minimum | 10 ms |
| Anahtarlama Frekansı Dijital Çıkışta Maksimum | 20 Hz |
| Çıkış Özelliği Kısa Devreye Dayanıklı | Evet |
| Ölçüm Kategorisi Dijital Sinyaller İ̇çin | CATI |
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi (pe)n Ve L Arasında Ac'de Maksimum Nominal Değer | 400 V |
|---|---|
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi (pe)n Ve L Arasında Ac'de | |
| Minimum | 11,5 V |
| Maksimum | 480 V |
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi Harici İ̇letkenler Arasında Ac'de Maksimum Nominal Değer | 690 V |
| Ölçülebilen Şebeke Gerilimi Harici İ̇letkenler Arasında Ac'de | |
| Minimum | 20 V |
| Maksimum | 828 V |
| Gerilim İ̇çin Ölçüm Aralığı Genişletimi Harici Gerilim Transformatörlü | Evet |
| Harici İ̇letken Ve Nötr İ̇letken İ̇ç Mukavemeti Gerilim Ölçümünde | 1,05 MΩ |
| Ölçüm Kategorisi Gerilim Ölçümü İ̇çin | CAT III |
| Ölçülebilen Akım | |
| 1 Ac'de Nominal Değer | 1 A |
| 2 Ac'de Nominal Değer | 5 A |
| Bağıl Ölçülebilir Akım Ac'de | |
| Minimum | 10 % |
| Maksimum | 120 % |
| Akım İ̇çin Ölçüm Aralığı Genişletimi Harici Akım Transformatörlü | Evet |
| Sıfır İ̇letken Anahtarı Akım Ölçümünde | 0 ... 10 % |
| Görünür Güç Girişi Akım Ölçümünde | |
| 1 A Ölçüm Alanında Faz Başına | 4 mVA |
| 5 A Ölçüm Alanında Faz Başına | 0,115 VA |
| Ölçüm Kategorisi Akım Ölçümü İ̇çin | CATIII |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
|---|---|
| Gerilim Ölçüm Girişlerinde Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| Gerilim Ölçüm Girişlerinde İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 2,5 mm²), 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| Gerilim Ölçüm Girişlerinde AWG Hatlarında Tek Telli | 2x 20 14'e kadar |
| Akım Ölçüm Girişlerinde Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²), 2x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| Akım Ölçüm Girişlerinde İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 2,5 mm²), 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| Akım Ölçüm Girişlerinde AWG Hatlarında Tek Telli | 2x 20 14'e kadar |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
| Gerilim Ölçüm Girişlerinde | Vida bağlantısı |
| Akım Ölçüm Girişlerinde | Vida bağlantısı |
| Sabitleme Türü Şapka Ray Montajı | Hayir |
|---|---|
| Çok Fonksiyonlu Ölçüm Aleti Ebadı | 96'lı |
| Yükseklik | 96 mm |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 82 mm |
| Montaj Derinliği | 77 mm |
| Net Ağırlık | 543 g |
| Montaj Konumu | Dikey |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 10 °C |
| Maksimum | 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Bağıl Nem 25 °c'de Yoğuşmasız İ̇şletim Sırasında Maksimum | 95 % |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Uygunluk Belgesi Ab Uygunluk Beyanı Olarak | İEC 61010-1: 2001 (2. Ed.) düzeltme 1 ile, EN 61010-1: 2001 (2. Ed.) ve DIN EN 61010-1:2002 "düzeltme 1" ile |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aşamalı Çıkış Duyurusu |
| Ürün Ailesi | SENTRON 7KM PAC Measuring Devices Ürün ailesi |
| EAN | 4011209802902 |
| UPC | 040892155112 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 90283019 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53S |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 60 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 110,00 x 110,00 x 130,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,5085 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Evet Tehlikeli Madde Raporu |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 03.11.2008 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 04e76297-09e0-4aec-a4b7-1ca29ec6d3a0 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5309 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Macaristan |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002301 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 41-11-37-08 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 41-11-37-08 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..