.png)
Tükendi
Gelince Haber VerZaman Rölesi Elektronik Aktivasyon Gecikmeli 1 Co Kontak 1 Zaman Aralığı 5...100 Sn AC 24v/230v Ve DC 24 V Led'li Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Zaman rölesi |
| Ürün Modeli | Aktivasyon gecikmeli |
| Ürün Tipi Tanımı | 7PV15 |
| Ürün Bileşeni Yarı İ̇letken Çıkışı | Hayir |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi Gerekli Uzaktan Kumanda | Hayir |
| Ürün İ̇lavesi Opsiyonel Uzaktan Kumanda | Hayir |
| Güç Kaybı [w] Maksimum | 2 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi IEC 60664 Uyarınca Aşırı Gerilim Kategorisi İ̇ii İ̇çin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 300 V |
| Test Gerilimi İ̇zolasyon Kontrolü İ̇çin | 2,2 kV |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 000 V |
| Test Gerilimi Darbe Gerilimi Testi İ̇çin | 4 800 V |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 11g / 15 ms |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 55 Hz: 0,35 mm |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 10 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE 230 V'ta Tipik | 100 000 |
| Ayarlanabilir Süre | 5 ... 100 s |
| Bağıl Ayar Hassasiyeti Skala Son Değeri Bazında | 5 %; +/- |
| Minimum Açık Kalma Süresi | 35 ms |
| Yeniden Çalışmaya Hazır Olma Süresi | 500 ms |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| Bağıl Tekrarlama Hassasiyeti | 2 %; +/- |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | Ayarlanan çalışma süresi için tüm sıcaklık aralığında % 2 |
| Besleme Gerilimine Etkisi | Ayarlanan çalışma süresi için tüm gerilim aralığında % 2 |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 05/01/2012 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 Lead monoxide (lead oxide) CAS-No. 1317-36-8 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one CAS-No. 71868-10-5 Melamine CAS-No. 108-78-1 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol CAS-No. 119-47-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,066 kg |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC/DC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Ac'de | |
| 50 Hz'de | 200 ... 240 V |
| 60 Hz'de | 200 ... 240 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi 2 Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 24 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 24 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı 1 | 50 ... 60 Hz |
| Kontrol Besleme Gerilimi 1 Dc'de Anma Değeri | 24 V |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Dc'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,85 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 60 Hz'de |
| Anahtarlama Fonksiyonu | |
|---|---|
| Yanıt Gecikmeli | Evet |
| Yanıt Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Açılma Hareketli | Hayir |
| Açmayı Geciktirici/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Bırakma Gecikmeli | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Simetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| Duraklama İ̇le Başlayan Asimetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| İ̇mpuls İ̇le Başlayan Asimetrik Yanıp Sönme | Hayir |
| Müteakip Çalışma Süreli Yıldız Üçgen Anahtarlama | Hayir |
| Yıldız Üçgen Anahtarlama | Hayir |
| Anahtarlama Fonksiyonu Kumanda Sinyalli | |
| Ek Olarak Çekme Gecikmeli | Hayir |
| Kapatmayı Geciktirici | Hayir |
| Kapatmayı Geciktirici/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Bırakma Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpuls Gecikmeli | Hayir |
| İ̇mpuls Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| İ̇mpulslu | Hayir |
| İ̇mpulslu/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Ek Olarak Çekme Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Yanıt Gecikmeli/bırakma Gecikmeli | Hayir |
| Yanıt Gecikmeli/bırakma Gecikmeli/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Anahtarlama Fonksiyonu Gidip Gelme Kontağı Rölesi Kumanda Sinyalli | |
| Kumanda Sinyali Kapalı Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Kumanda Sinyali Açık Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir | Hayir |
| Kumanda Sinyali Açık Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir/hemen Anahtarlama | Hayir |
| Kumanda Sinyali Kapalı Durumdayken Sonradan Tetiklenebilir | Hayir |
| Kumanda Bağlantısı Modeli Potansiyelli | Hayir |
| Sigorta Elemanı Modeli Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | Sigorta gL/gG: 4 A |
|---|
| Malzeme Anahtar Kontağı | AgSnO2 |
|---|---|
| Açıcı Sayısı | |
| Gecikmeli Anahtarlama | 0 |
| Gecikmesiz Anahtarlama | 0 |
| Kapayıcı Sayısı | |
| Co Kontak Sayısı | |
| Gecikmeli Anahtarlama | 1 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| Maksimum | 3 A |
| 24 V'ta | 3 A |
| 250 V'ta | 3 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar Açıcı Olarak AC-15'TE | |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar Kapayıcı Olarak AC-15'TE | |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | 1 ... 0,01 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 125 V'ta | 0,22 A |
| 250 V'ta | 0,1 A |
| Anahtarlama Frekansı 3rt2 Kontaktörü Kontaktörüyle Maksimum | 5 000 1/h |
| Kontak Güvenilirliği Yardımcı Kontaklar | Beher 100 milyonda hatalı çalıştırma (17 V, 5 mA) |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | R150 / B300 |
| Anahtarlama Akım Durumu Endüktif Yükte | 0,01 ... 3 A |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| Röle Çıkışlarında Geciktirilebilir/gecikmesiz Geçiş | Hayir |
| Sıfır Gerilim Emniyeti | Hayir |
| Emu Parazit Direnci IEC 61812-1 Uyarınca | EN 61000-6-2 |
|---|---|
| İ̇letkene Bağlı Parazit Oluşumu | |
| Patlama Nedeniyle IEC 61000-4-4 Uyarınca | 2 kV şebeke bağlantısı/ 1 kV kontrol soketi |
| İ̇letken Topraklama Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 2 kV |
| Hattan Hata Dalgalanma Nedeniyle IEC 61000-4-5 Uyarınca | 1 kV |
| Alana Bağlı Parazit IEC 61000-4-3 Uyarınca | 10 V/m |
| Elektro Statik Boşalım IEC 61000-4-2 Uyarınca | 4 kV Kontak boşaltımı / 8 kV hava boşaltımı |
| Kategori En 954-1 Uyarınca | Yok |
|---|
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| İ̇zolasyon Türü | Temel izolasyon |
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Yardımcı Akım Ve Kontrol Devresi Terminali | Hayir |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (0,2 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,25 ... 1,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 1x (0,2 ... 1,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (24 ... 14) |
| AWG Hatlarında Çok Telli | 1x (24 ... 14) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 0,2 ... 2,5 m² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,25 ... 1,5 m² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 0,2 ... 1,5 m² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 24 ... 14 |
| Çok Telli | 24 ... 14 |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | 35 mm’lik montaj rayına tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 17,5 mm |
| Derinlik | 66,7 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 0 mm |
| Geride | 0 mm |
| Yukarı | 0 mm |
| Aşağı Doğru | 0 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +55 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Taşıma Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 15 ... 85 % |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.34 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 21.2 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.156 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 22.4 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | 7PV15 timing relays 17.5 mm Ürün ailesi |
| EAN | 4011209777354 |
| UPC | 040892552706 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 92,00 x 81,00 x 22,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,066 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.05.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Melamine CAS-No. 108-78-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol lblREACHCasNo0237 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 283fcf61-c5fe-40c2-90bb-9c6868487c90 |
| Ürün Kodu | 5372 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-16-05 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-17-90 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-16-05 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-17-90 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001439 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001439 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001439 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5363 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5363 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-23-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-23-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..