.png)
Tükendi
Gelince Haber VerPt Röle İ̇çin Soket Modül 3 Co Kontak Vida Tipi Klemens
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tipi Tanımı | LZS |
| Gösterge Modeli Led | Hayir |
|---|---|
| Anahtarlama Durumu | Tek kararlı |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | U |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 05/01/2012 |
| MB Başına Net Ağırlık | 51 g |
| Anahtarlama Fonksiyonu Modeli | Değiştirme şalteri |
|---|
| Ürün Bileşeni Soket Modül | Evet |
|---|---|
| Soket Modülü Modeli | Standart soket |
| Röle Tahrik Modeli | Kutuplanmış |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Ürün Fonksiyonu Çıkarılabilir Terminal | Hayir |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli | 1x (1,0 ... 2,5), 2x 1,0, 2x 1,5, 2x 2,5 |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (1,0 ... 1,5), 2x 1,0, 2x 1,5 |
| AWG Hatlarında Tek Telli | 1x (18 ... 14), 2x 18, 2x 16, 2x 14 |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 1 ... 2,5 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 1 ... 1,5 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti | |
| Tek Telli | 18 ... 14 |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,5 ... 0,7 N·m |
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 74 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Derinlik | 41,5 mm |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Taşıma Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Lzs | PT78730 |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | LZS coupling relays with plug-in relays Ürün ailesi |
| EAN | 4011209674837 |
| UPC | 754554945026 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85369095 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 74,00 x 42,00 x 28,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,051 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.05.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5816 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001437 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 2982 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 2982 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 31-16-23-07 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 31-16-23-07 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..