| Not | The specified technical data are maximum values. They may be limited by the accessories used. |
|---|
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Not | The specified technical data are maximum values. They may be limited by the accessories used. |
|---|
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 5 … 250 VAC/VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | 0 … 250 VAC/VDC |
| Nominal Frekans Aralığı | 50 … 60 Hz |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 4 |
|---|---|
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 8 A (4 x); 12 A (2 x) |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC; 250 VDC |
| Nominal Frekans Aralığı | ≤60 Hz |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 5 … 250 VAC/VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | 0 … 250 VAC/VDC |
| Nominal Frekans Aralığı | 50 … 60 Hz |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 4 |
|---|---|
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 8 A (4 x); 12 A (2 x) |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC; 250 VDC |
| Nominal Frekans Aralığı | ≤60 Hz |
| Anma Gerilimi | 300 V |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Dielektrik Dayanım, Kontrol/yük Devresi (ac, 1 Dak) | 3 kVrms |
| Dielektrik Gücü Açık Kontak (ac, 1 Dak) | 1 kVrms |
| Yalıtım Tipi (kontrol/yük Devresi) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Yalıtım Tipi (yük/yük Devresi) | Basic insulation |
| Yalıtım Tipi (aynı Tipteki Bitişik Cihazlar Arasında) | Basic insulation |
| Koruma Türü | IP20 |
| Bağlantı Teknolojisi | İtmeli CAGE CLAMP ® |
|---|---|
| Tek Damarlı Boylar | 0,34 … 1,5 mm² / 22 … 16 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,34 … 1,5 mm² / 22 … 16 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 9 … 10 mm / 0.35 … 0.39 inches |
| Not (iletken Kesiti) | 2 x 0.34 … 2 x 1.5 mm² / 1 x 2.5 mm² / 2 x 22 … 2 x 16 AWG |
| Genişlik | 31 mm / 1.22 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 97 mm / 3.819 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 39 mm / 1.535 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray |
|---|
| Yangın Yükü | 1,012 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 56,8 g |
| Bm'de Çevre Havası (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +80 °C |
| İşleme Sıcaklığı | -25 … +50 °C |
| Temperature Range Of Connection Cable | ≥ (T ambient + 30 K) |
| Bağıl Nem | 5 … 95 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Maks. Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Standartlar/spesifikasyonlar | EN 61010-2-201 UR |
|---|
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 10 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4055143669078 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85366990990 |
| Unspsc | 39122333 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-03 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-03 |
| Etm 9.0 | EC001456 |
| Etm 10.0 | EC001456 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..