.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy Harmony XA2 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Monolit pilot ışığı |
| Ürün Grubu | XA2 |
| Montaj Çapı | 22,5 mm |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Kırmızı |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ampul Tabanı | Entegre LED |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC 50/60 Hz |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (X1-X2)PL |
|---|---|
| Cihaz Montajı | Sabitleme deliği 22,3 +0,4/0 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Sabitleme Merkezi | >= 30 x 40 mm (destek paneli) metal 1…6 mm >= 30 x 40 mm (destek paneli) plastik 2…6 mm |
| Sabitleme Modu | Sabitleme somunu baş altı tavsiye edilen tork: 2,2 N.m (+/- 0.2 N.m) |
| İşaretleme | CE CCC |
| [us] Nominal Besleme Voltajı | 24 V |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,5...1 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips No 2 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 400 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sinyalleme Tipi | Sabit |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 0,8…1,2 V AC/DC |
| Akım Tüketimi | <= 20 mA |
| Hizmet Ömrü | 40000 h nominal gerilimde ve 25 °C |
| Yükseklik | 29 mm |
| Genişlik | 29 mm |
| Derinlik | 53 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,02 kg |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf I conforming to IEC 536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 GB 14048.5 GB 14048.1 IEC 60947-1 IEC 60529 IEC 50102 |
| Ürün Sertifikaları | CE CCC |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,5 cm x 2,9 cm x 2,9 cm, 25 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 5,8 cm x 6,4 cm x 15,8 cm, 300 g |
| Package 3 | S02, 160 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 5,8 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..