.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| Ürün Grubu | RPZ |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Soket |
| Ürün Uyumluluğu | Takılabilir röle RPMile 2 K/A[Alan]kontak |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 16 A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | < 250 V |
| Pim Biçimi | Düz |
|---|---|
| Kontak Terminali Düzenlemesi | Karışık |
| Sıkma Torku | < 1 N.m için M3.5 vida(lar) |
| Sabitleme Modu | Vidayla (panel) Takılabilir (35 mm simetrik DIN rayı) |
| Nominal Yıldırım Darbe Dayanım Gerilimi (Up) | 4 kV |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Genişlik | 30 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,054 kg |
| Bağlantılar - Terminaller | - vida kelepçesi terminalleri, esnek kablo Kablo uçlu 1 x 0,5...1 x 2,5 mm² / AWG 20...AWG 14 - vida kelepçesi terminalleri, katı kablo kablo uçsuz 1 x 0,5...1 x 1,5 mm² / AWG 20...AWG 16 - vida kelepçesi terminalleri, esnek kablo Kablo uçlu 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² / AWG 20...AWG 14 - vida kelepçeleri terminalleri, katı kablo kablo uçsuz 2 x 0,5...2 x 1,5 mm² / AWG 20...AWG 16 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Dielektrik Direnci | 2500 V |
| Standartlar | IEC 61984 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| İşaretleme | CE |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…55 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,8 cm x 3,1 cm x 8,4 cm, 55 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 6,7 cm x 9,2 cm x 15,8 cm, 577 g |
| Package 3 | S03, 200 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 12,388 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..