.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Inductive sensor XS1 M12, L49mm, brass, Sn4mm, 12..24VDC, 2 m kablolu Teknik Özellikler
Inductive sensor XS1 M12, L49mm, brass, Sn4mm, 12..24VDC, 2 m kablolu
| Ürün Serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Seri Adı | General purpose |
| Sensor Type | Inductive proximity sensor |
| Sensör Adı | XS1 |
| Size | 49 mm |
| Body Type | Fixed |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 3-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NO |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Flush mountable |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Malzeme | Metal |
| Elektriksel Bağlantı | Cable |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC Var reverse polarity protection |
| Output Circuit Type | DC |
| Anahtarlama Akımı | <= 200 mA Var overload and short-circuit protection |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529 |
| Gövde Malzemesi | Nickel plated brass |
|---|---|
| ISO Thread | M12 x 1 |
| Detection Face | Frontal |
| Front Material | PBT |
| Sensing Range | > 2.5...4 mm |
| Differential Travel | 1...15 % of Sr |
| Cable Composition | 3 x 0.14 mm² |
| Durum Led'i | Output state: 1 LED (yellow) |
| Wire Insulation Material | PVC |
| Anahtarlama Frekansı | <= 950 Hz |
| Voltage Drop | <2 V (closed) |
| Akım Tüketimi | <= 10 mA no-load |
| İlk Açılma Gecikmesi | 15 ms |
| Tepki Gecikmesi | 0.6 ms |
| İşaretleme | CE |
| Toparlanma Gecikmesi | 4 ms |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL |
|---|---|
| Titreşim Dayanımı | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 2 cm |
| Paket 1 Genişlik | 15 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 28 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.07 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 36 |
| Paket 2 Yükseklik | 30 cm |
| Paket 2 Genişlik | 15 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 3.1605 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 9.4 cm |
| Paket 3 Genişlik | 13 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 4.1 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.166 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..