.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 12...24 VDC, 2 m kablolu Teknik Özellikler
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 12...24 VDC, 2 m kablolu
| Ürün Serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Seri Adı | Application |
| Sensor Type | Inductive proximity sensor |
| Sensör Adı | XS4 |
| Size | 41 mm |
| Body Type | Fixed |
| Çıkış Sinyali Tipi | Analogue |
| Bağlantı Tekniği | 2-wire |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Non flush mountable |
| Malzeme | Plastik |
| Analogue Output Range | 4...20 mA |
| Elektriksel Bağlantı | Cable |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC |
| Output Circuit Type | DC |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529 |
| Gövde Malzemesi | PBT |
|---|---|
| Detection Face | Frontal |
| Thread Type | M18 x 1 |
| Front Material | PPS |
| Sensing Range | > 4...8 mm |
| Linearity Error | +/- 2 mA |
| Repeat Accuracy | <= 3% of Sr |
| Cable Composition | 3 x 0.34 mm² |
| Wire Insulation Material | PVC |
| Anahtarlama Frekansı | <= 500 Hz |
| Output Current Drift | 10 PERCENTAGE |
| Akım Tüketimi | 4 mA no-load |
| İşaretleme | CE |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL |
|---|
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 4.1 cm |
| Paket 1 Genişlik | 9.5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 13 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.081 kg |
| Paket 2 Tipi | S03 |
| Paket 2 Adet | 44 |
| Paket 2 Yükseklik | 30 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 4.074 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 13 cm |
| Paket 3 Genişlik | 4.1 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 9.5 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.097 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..