.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS5 M18, L50mm, brass, Sn5mm, 12...24 VDC, M12 Teknik Özellikler
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS5 M18, L50mm, brass, Sn5mm, 12...24 VDC, M12
| Ürün Serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Seri Adı | General purpose |
| Sensor Type | Inductive proximity sensor |
| Sensör Adı | XS5 |
| Device Application | Not applicable |
| Size | 50 mm |
| Body Type | Fixed |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 3-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NO |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Flush mountable |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Malzeme | Metal |
| Elektriksel Bağlantı | Male M12 konnektör, 4 pins |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC Var reverse polarity protection |
| Output Circuit Type | DC |
| Anahtarlama Akımı | <= 200 mA DC Var overload and short-circuit protection |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529, IP69K conforming to DIN 40050 |
| Gövde Malzemesi | Nickel plated brass |
|---|---|
| Detection Face | Frontal |
| Thread Type | M18 x 1 |
| Front Material | PPS |
| Sensing Range | > 4...8 mm |
| Differential Travel | 1...15 % of Sr |
| Durum Led'i | Output state: 1 LED (yellow) |
| Anahtarlama Frekansı | <= 2000 Hz |
| Voltage Drop | <2 V (closed) |
| Akım Tüketimi | <= 10 mA no-load |
| İlk Açılma Gecikmesi | 10 ms |
| Tepki Gecikmesi | 0.15 ms |
| İşaretleme | CE |
| Toparlanma Gecikmesi | 0.35 ms |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL |
|---|---|
| Titreşim Dayanımı | 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 3.8 cm |
| Paket 1 Genişlik | 4.5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 9.3 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.047 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 44 |
| Paket 2 Yükseklik | 15 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 3.007 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 6.6 cm |
| Paket 3 Genişlik | 4.1 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 9.7 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.058 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..