| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | -20 … +10 % |
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 37 mA |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 6 A |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC; 30 VDC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1500 VA; DC 180 W |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 30 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 5 V / 100 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 25 ms |
| Bırakma Süresi | 25 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 100 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 10 x 10⁶ switching operations |
| Durum Göstergesi | Sarı LED Mekanik |
|---|
Kontrol Devresi
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | -20 … +10 % |
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 37 mA |
Yük Devresi
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 6 A |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC; 30 VDC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1500 VA; DC 180 W |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 30 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 5 V / 100 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 25 ms |
| Bırakma Süresi | 25 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 100 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 10 x 10⁶ switching operations |
Sinyalizasyon
| Durum Göstergesi | Sarı LED Mekanik |
|---|


.png)