.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 0236500000 TS 35X15/LL 2M/ST/ZN Çelik Delikli Ray ürünü, Klemens ray, Aksesuarlar, Çelik, galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş, Genişlik: 2000 mm, Yükseklik: 35 mm, Derinlik: 15 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 15 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,591 inch |
| Yükseklik | 35 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,378 inch |
| Genişlik | 2.000 mm |
| Genişlik (inç) | 78,74 inch |
| Net Ağırlık | 537,778 g |
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Delik Çapı | 5,2 mm |
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Klemens Rayı Uzunluğu | min.: 0 mm nominal: 2.000 mm max.: 2.000 mm |
| Ön Delikli Montaj Rayı | Evet |
| Kısa Devre Dayanımı E-cu İletkene Karşılık Gelir | 50 mm² |
| IEC 60947-7-2'ye göre 1 Saniyelik Kısa Süreli Dayanım Akımı | 6 kA |
| Slit Gap | 11 mm |
| Slit Gap | min.: 11 mm nominal: 11 mm max.: 11 mm |
| Slit Uzunluk | 25 mm |
| Slit Uzunluk | min.: 25 mm nominal: 25 mm max.: 25 mm |
| Slit Genişlik | 5,2 mm |
| Slit Genişlik | min.: 5,2 mm nominal: 5,2 mm max.: 5,2 mm |
| Yarıklı Delikler | Evet |
| Lehim Halkası Delik Çapı (d) | 5,2 mm |
| Delikler Arası Merkezden Merkeze Mesafe | 36 mm |
| Standartlar | Içinde uygun ile DIN EN 60715 |
| Yüzey Kaplaması | galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Klemens ray, Aksesuarlar, Çelik, galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş, Genişlik: 2000 mm, Yükseklik: 35 mm, Derinlik: 15 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 0236500000 |
| Tip | TS 35X15/LL 2M/ST/ZN |
| GTIN (EAN) | 4008190183967 |
| Miktar | 20 |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC001285 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001285 |
| ETIM 10.0 | EC001285 |
| ECLASS 14.0 | 27-40-06-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-40-06-02 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..