.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 0383400000 TS 35X7.5 2M/ST/ZN Çelik Deliksiz Ray ürünü, Klemens ray, Aksesuarlar, Çelik, galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş, Genişlik: 2000 mm, Yükseklik: 35 mm, Derinlik: 7.5 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 7,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,295 inch |
| Yükseklik | 35 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,378 inch |
| Genişlik | 2.000 mm |
| Genişlik (inç) | 78,74 inch |
| Net Ağırlık | 162,5 g |
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Klemens Rayı Uzunluğu | min.: 0 mm nominal: 2.000 mm max.: 2.000 mm |
| Ön Delikli Montaj Rayı | Hayır |
| Kısa Devre Dayanımı E-cu İletkene Karşılık Gelir | 16 mm² |
| IEC 60947-7-2'ye göre 1 Saniyelik Kısa Süreli Dayanım Akımı | 1,92 kA |
| Slit Gap | min.: 5 mm nominal: 11 mm max.: 2.000 mm |
| Slit Uzunluk | min.: 2,3 mm nominal: 25 mm max.: 40 mm |
| Slit Genişlik | min.: 2,3 mm nominal: 5,2 mm max.: 12 mm |
| Delikler Arası Merkezden Merkeze Mesafe | 0 mm |
| Standartlar | DIN EN 60715 |
| Yüzey Kaplaması | galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş |
| Kalınlık | 1 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Klemens ray, Aksesuarlar, Çelik, galvanik çinko kaplı ve pasive edilmiş, Genişlik: 2000 mm, Yükseklik: 35 mm, Derinlik: 7.5 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 0383400000 |
| Tip | TS 35X7.5 2M/ST/ZN |
| GTIN (EAN) | 4008190088026 |
| Miktar | 40 |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC001285 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001285 |
| ETIM 10.0 | EC001285 |
| ECLASS 14.0 | 27-40-06-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-40-06-02 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..