.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 0533500000 H6,0/20 SW İzoleli İletken Kablo Yüksük Siyah ürünü, Kablo-uç yüksük, Standard, 14 mm, 12 mm, siyah Plastik manşonlu kablo yüksüğü, siyah özellikleriyle sunulur.
| Net Ağırlık | 0,36 g |
|---|
| Ürün Açıklaması | Plastik manşonlu kablo yüksüğü, siyah |
|---|---|
| Versiyon | Standard |
| Manşon Çapı (D2) | 6,3 mm |
|---|---|
| Renk Kodu | Weidmueller |
| İletken Kesiti | 6 mm² |
| Temas Yüzeyi Çapı (D1) | 3,5 mm |
| Temas Yüzeyi Uzunluğu (L2) | 12 mm |
| L1 mm cinsinden | 20 mm |
| Metal Kovan Kalınlığı (S1) | 0,2 mm |
| Plastik Manşon Kalınlığı (S2) | 0,3 mm |
| Soyma Uzunluğu | 14 mm |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 10 |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E499744 |
| Versiyon | Kablo-uç yüksük, Standard, 14 mm, 12 mm, siyah |
|---|---|
| Sipariş No. | 0533500000 |
| Tip | H6,0/20 SW |
| GTIN (EAN) | 4008190183905 |
| Miktar | 100 adet |
| Ambalaj | serbest |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000005 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000005 |
| ETIM 10.0 | EC000005 |
| ECLASS 14.0 | 27-40-02-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-40-02-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..