.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 0534200000 H10,0/22 EB İzoleli İletken Kablo Yüksük Fildişi ürünü, Kablo-uç yüksük, Standard, 15 mm, 12 mm, Ivory Kablo uç yüksük ile plastik manşon, ivory özellikleriyle sunulur.
| Net Ağırlık | 0,5 g |
|---|
| Ürün Açıklaması | Kablo uç yüksük ile plastik manşon, ivory |
|---|---|
| Versiyon | Standard |
| Manşon Çapı (D2) | 7,6 mm |
|---|---|
| Renk Kodu | Weidmueller |
| İletken Kesiti | 10 mm² |
| Temas Yüzeyi Çapı (D1) | 4,5 mm |
| Temas Yüzeyi Uzunluğu (L2) | 12 mm |
| L1 mm cinsinden | 22 mm |
| Metal Kovan Kalınlığı (S1) | 0,2 mm |
| Plastik Manşon Kalınlığı (S2) | 0,4 mm |
| Soyma Uzunluğu | 15 mm |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 8 |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E499744 |
| Versiyon | Kablo-uç yüksük, Standard, 15 mm, 12 mm, Ivory |
|---|---|
| Sipariş No. | 0534200000 |
| Tip | H10,0/22 EB |
| GTIN (EAN) | 4008190033460 |
| Miktar | 100 adet |
| Ambalaj | serbest |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000005 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000005 |
| ETIM 10.0 | EC000005 |
| ECLASS 14.0 | 27-40-02-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-40-02-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..