.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1011000000 WSI 6 0.5 - 6 mm² G20 Sigorta W Serisi Ray Klemens ürünü, Fuse klemens, Vidalı bağlantı, koyu bej, 6 mm², 6.3 A, 500 V, Numara bağlantılar: 2, Numara katmanlar: 1, TS 35 Vidalı bağlantı Fuse isolator içiçinde screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 61 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,402 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 62 mm |
| Yükseklik | 60 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,362 inch |
| Genişlik | 7,9 mm |
| Genişlik (inç) | 0,311 inch |
| Net Ağırlık | 18,36 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -50 °C…75 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Vidalı bağlantı Fuse isolator için screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 1 |
| Katman Sayısı | 1 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Hayır |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| İletken Kesiti, Esnek Plus Plastik Manşon DIN 46228/1, Ek Bağlantı, Max. | 6 mm² |
|---|---|
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
| Bıçak Size | 0.8 x 4.0 mm |
|---|---|
| Sıkılabilir Iletken | Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: tek, H05(07) V-U min.: 0,5 mm² max.: 10 mm² nominal: 6 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 12 mm max.: 12 mm nominal: 12 mm Tightening tork: min.: 0,8 Nm max.: 1,6 Nm Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: çok telli, H07V-R min.: 1,5 mm² max.: 10 mm² nominal: 6 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 12 mm max.: 12 mm nominal: 12 mm Tightening tork: min.: 0,8 Nm max.: 1,6 Nm Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: esnek, H05(07) V-K min.: 0,5 mm² max.: 10 mm² nominal: 6 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 12 mm max.: 12 mm nominal: 12 mm Tightening tork: min.: 0,8 Nm max.: 1,6 Nm |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 10 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,5 mm² |
| Sıkma Vida | M 3.5 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 10 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A5 |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Soyma Uzunluğu | 12 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 1,6 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,8 Nm |
| Tork Katman ile DMS Elektrik Screwdriver | 3 |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 8 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 20 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 10 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 6 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 6 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 10 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 200039-1057876 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 10 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 600 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 8 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 20 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-3 IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 8 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 20 |
| Anma Kesiti | 6 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 500 V |
| Anma Gerilimi göre Adjoining Klemens | 500 V |
| Anma Dc Gerilimi | 500 V |
| Nominal Akım | 6,3 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 6,3 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-3 IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 0,78 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 1,31 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 8 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 8 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size C (UR) | 9.5 A |
| Gerilim Size C (UR) | 600 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | Fuse klemens, Vidalı bağlantı, koyu bej, 6 mm², 6.3 A, 500 V, Numara bağlantılar: 2, Numara katmanlar: 1, TS 35 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1011000000 |
| Tip | WSI 6 |
| GTIN (EAN) | 4008190105624 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | gerilim depends on selected fuse element or selected gösterge light |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000899 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000899 |
| ETIM 10.0 | EC000899 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-13 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-13 |
| Cartridge Fuse | G-Si. 5 x 20 |
|---|---|
| Display | Olmaksızın LED |
| Fuse Holder (cartridge Holder) | Pivoting |
| Çalışma Gerilim, Max. | 250 V |
| Tip Gerilim için Gösterge | AC/DC |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..