.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1020100000 WDU 4 0.5 - 6 mm² Geçiş Klemensi ürünü, Feed-through klemens block, Vidalı bağlantı, koyu bej, 4 mm², 32 A, 800 V, Numara bağlantılar: 2 Vidalı bağlantı içiçinde plug-in cross-connector içiçinde screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 46,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,831 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 47 mm |
| Yükseklik | 60 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,362 inch |
| Genişlik | 6,1 mm |
| Genişlik (inç) | 0,24 inch |
| Net Ağırlık | 9,57 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Sertifika No. (ATEX) | DEMKO14ATEX1338U |
|---|---|
| Sertifika No. (IECEX) | IECEXULD14.0005U |
| Max. Gerilim (ATEX) | 690 V |
| Akım (ATEX) | 32 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (ATEX) | 4 mm² |
| Max. Gerilim (IECEX) | 690 V |
| Akım (IECEX) | 32 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (IECEX) | 4 mm² |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Versiyon | Vidalı bağlantı için plug-in cross-connector için screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 1 |
| Katman Sayısı | 1 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Hayır |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Kesit için Bağlı Kablo, Tek, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 2,5 mm² |
|---|---|
| Kesit için Bağlı Kablo, Tek, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
|---|
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkılabilir Iletken | Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: tek, H05(07) V-U min.: 0,5 mm² max.: 6 mm² nominal: 4 mm² Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: çok telli, H07V-R min.: 1,5 mm² max.: 6 mm² nominal: 4 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 10 mm max.: 10 mm nominal: 10 mm Tightening tork: min.: 0,5 Nm max.: 1 Nm Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: esnek, H05(07) V-K min.: 0,5 mm² max.: 6 mm² nominal: 4 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 10 mm max.: 10 mm nominal: 10 mm Tightening tork: min.: 0,5 Nm max.: 1 Nm |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 6 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,13 mm² |
| Sıkma Vida | M 3 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 6 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A4 |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 1 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,5 Nm |
| Tork Katman ile DMS Elektrik Screwdriver | 2 |
| Twin Kablo-uç Yüksükler, Max. | 2,5 mm² |
| Twin Kablo-uç Yüksükler, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 10 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 6 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 6 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 200039-1057876 |
|---|---|
| Akım Size B (CSA) | 35 A |
| Akım Size C (CSA) | 35 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 600 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 10 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 10 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Anma Kesiti | 4 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 800 V |
| Anma Dc Gerilimi | 800 V |
| Nominal Akım | 32 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 41 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 1 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 8 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 1,02 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 10 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 26 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 10 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size C (UR) | 35 A |
| Gerilim Size C (UR) | 600 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Sertifika No. (curusex) | E184763 |
| Versiyon | Feed-through klemens block, Vidalı bağlantı, koyu bej, 4 mm², 32 A, 800 V, Numara bağlantılar: 2 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1020100000 |
| Tip | WDU 4 |
| GTIN (EAN) | 4008190150617 |
| Miktar | 100 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0,077 kg CO2 eq. |
| ETIM 8.0 | EC000897 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..