.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1021580000 WDK 2.5 BL 0.5 - 4 mm² İki Katlı Klemens ürünü, Multi-tier modular klemens, Vidalı bağlantı, mavi, 2.5 mm², 400 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35, V-0 Vidalı bağlantı içiçinde screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 63 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,48 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 63 mm |
| Yükseklik | 69,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,736 inch |
| Genişlik | 5,1 mm |
| Genişlik (inç) | 0,201 inch |
| Net Ağırlık | 12,33 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | mavi |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Sertifika No. (ATEX) | DEMKO15ATEX1346U |
|---|---|
| Sertifika No. (IECEX) | IECEXULD15.0003U |
| Max. Gerilim (ATEX) | 275 V |
| Akım (ATEX) | 21 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (ATEX) | 4 mm² |
| Max. Gerilim (IECEX) | 275 V |
| Akım (IECEX) | 21 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (IECEX) | 4 mm² |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Versiyon | Vidalı bağlantı için screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 2 |
| Katman Sayısı | 2 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Evet |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
|---|
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,05 mm² |
| Sıkma Vida | M 2.5 |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 1,5 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A3 |
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,6 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,4 Nm |
| Tork Katman ile DMS Elektrik Screwdriver | 1 |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 30 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 12400-135 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 10 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 300 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 30 |
| Anma Kesiti | 2,5 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 400 V |
| Anma Dc Gerilimi | 400 V |
| Nominal Akım | 24 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 32 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 1,33 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size B (UR) | 20 A |
| Akım Size C (UR) | 20 A |
| Gerilim Size B (UR) | 300 V |
| Gerilim Size C (UR) | 300 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Sertifika No. (curusex) | E184763 |
| Versiyon | Multi-tier modular klemens, Vidalı bağlantı, mavi, 2.5 mm², 400 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35, V-0 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1021580000 |
| Tip | WDK 2.5 BL |
| GTIN (EAN) | 4008190038991 |
| Miktar | 100 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0.249 kg CO2eq. |
| ETIM 8.0 | EC000897 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-02 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..