.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1023400000 WDK 2.5 1D A.1 0.05 - 4 mm² Diyotlu Klemens ürünü, Component klemens block, Vidalı bağlantı, koyu bej, 2.5 mm², 400 V, 400 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35 Vidalı bağlantı ile diode içiçinde screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 62,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,461 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 63 mm |
| Yükseklik | 69 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,717 inch |
| Genişlik | 5,1 mm |
| Genişlik (inç) | 0,201 inch |
| Net Ağırlık | 12,11 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -50 °C…75 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Vidalı bağlantı ile diode için screwable cross-connection One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 1 |
| Katman Sayısı | 2 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Evet |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Hayır |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,05 mm² |
| Sıkma Vida | M 2.5 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A3 |
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,6 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,4 Nm |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 200039-1494105 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 1 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 300 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| TS 35 Offset | 35,5 mm |
|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Anma Kesiti | 2,5 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 400 V |
| Anma Dc Gerilimi | 400 V |
| Nominal Akım | 0,5 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 0,5 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 1,33 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size B (UR) | 20 A |
| Akım Size C (UR) | 20 A |
| Gerilim Size B (UR) | 300 V |
| Gerilim Size C (UR) | 300 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | Component klemens block, Vidalı bağlantı, koyu bej, 2.5 mm², 400 V, 400 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1023400000 |
| Tip | WDK 2.5 1D A.1 |
| GTIN (EAN) | 4008190103538 |
| Miktar | 25 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | a3090896-0f16-410d-aabb-617cfb571002 |
| Ürün Information | Anma akım 10 A only için sürekli currentbar. Components may reduce anma akım ve anma voltage. permissible sürekli çalışma sıcaklık must be observed. allowed sürekli çalışma sıcaklık must be observed |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000903 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000903 |
| ETIM 10.0 | EC000903 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-14 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-14 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..