.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1028700000 WFF 300 50-300 mm² WFF Papuç Bağlantılı Klemensi ürünü, Bolt-type vida klemensler, Feed-through klemens, Anma kesit: 300 mm², Threaded stud bağlantı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 85,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 3,366 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 94 mm |
| Yükseklik | 163 mm |
| Yükseklik (inç) | 6,417 inch |
| Genişlik | 55 mm |
| Genişlik (inç) | 2,165 inch |
| Net Ağırlık | 540,205 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
|---|---|
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Hayır |
|---|---|
| Potansiyel Sayısı | 1 |
| Katman Sayısı | 1 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | closed |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| 2 X Kablo Lugs DIN 46 234 | 25 göre 240 mm² |
|---|---|
| 2 X Kablo Lugs DIN 46 235 | 50...300 mm² |
| Kablo Lug göre DIN 46234 | 25...240 mm² |
| Kablo Lug göre DIN 46235 | 50...300 mm² |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 300 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 25 mm² |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 25 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 300 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 25 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Stud Size için Spade Bağlantı | M 16 |
| Sıkma Torku, Maks. | 60 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 25 Nm |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | kcmil 500 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 3 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 300 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 25 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 25 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 25 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 300 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 25 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 200039-1244019 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 510 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 600 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 600 kcmil |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 6 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | kcmil 500 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 3 |
| Anma Kesiti | 300 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 1.000 V |
| Anma Dc Gerilimi | 1.500 V |
| Nominal Akım | 520 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 520 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 0,06 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 8 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 16,64 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 600 kcmil |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 6 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 600 kcmil |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 6 AWG |
| Akım Size C (UR) | 500 A |
| Gerilim Size C (UR) | 1000 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Sertifika No. (curusex) | E184763 |
| Versiyon | Bolt-type vida klemensler, Feed-through klemens, Anma kesit: 300 mm², Threaded stud bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 1028700000 |
| Tip | WFF 300 |
| GTIN (EAN) | 4008190165017 |
| Miktar | 4 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000897 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..